Najem w TVN24 Biznes i Świat oraz w Gazecie Parkiet

Jutro rano, około godziny 10:50 będę miał przyjemność wystąpić w TVN24 BiŚ. Rozmowa będzie dotyczyła najmu. Zarówno od strony najemcy jak i od strony opłacalności inwestowania w najem.

Zapraszam do oglądania. Tradycyjna prośba o link do nagrania jeśli komuś uda się go znaleźć w sieci. Oto link (dzięki Krystian!): http://tvn24bis.pl/nieruchomosci,83/studenci-wracaja-do-gry-co-z-cenami-za-mieszkania,570490.html

Również w tym tygodniu ukazał się w gazecie “Parkiet” dość obszerny artykuł nt wynajmowania pokoi w formule mini-akademika. A w nim znalazły się wypowiedzi m.in Artura Kaźmierczaka, prezesa Mzuri Investments oraz Mzuri CFI. Oto link do artykułu (dzięki Robert!): http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/709850,1224176-Ile-zarobisz-na-wynajmie-pokoju.html

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

6 Responses

 1. Szkoda, że tak krótka była to audycja. Jedno co na pewno rzuciło mi się już w oczy na początku to to, że zamiast imienia Sławek był… Sławomir. Co do treści to wiele informacji prosto z rynku, choć myślę, że dla Fridomiaków i Fridomiaczek były to oczywiste kwestie. Oby więcej takich audycji wspierających rynek najmu mieszkaniowego w Polsce. Fajnie gdyby to była powszechna sprawa a nie tylko od czasu do czasu i przede wszystkim w bardziej medialnych i dostępnych mediach. Byłaby to korzystna sprawa dla wszystkich najemców i wynajmujących. Może kiedyś “Fridomia TV”? :)

  1. Krystian, rzeczywiście było krótko. Wydaje mi się, że wpływ na skrócenie audycji miały wydarzenia, które działy się na granicy Macedonii. Sporo rozmawialiśmy z Panią red Karpa-Świderek na ten temat poza anteną.

   Imię “Sławomir” pewnie w takiej formie jest wpisane do bazy kontaktów TVN. Jeśli kiedyś znów dostanę zaproszenie, to będę pamiętał poprosić ich o uaktualnienie mojego imienia:-)

   Fridomia TV to – z mojej dzisiejszej perspektywy – dość odlotowy pomysł. Ale kto wie? Gdyby ktoś zechciał stworzyć telewizję edukacyjną zachęcającą do oszczędzania, a nie do konsumowania i zaciągania kredytów konsumpcyjnych, do inwestowania, do dbania o swoją przyszłość bez oglądania się na polityków, itp to chętnie bym taką inicjatywę wsparł. Na różne sposoby:-)

   Krystian, jeśli myślałeś kiedyś o założeniu niekomercyjnej telewizji to masz we mnie pierwszego widza, “gadającą głowę” przed kamerą, sponsora, promotora marketingowego, reklamodawcę, sympatyka, a może nawet udziałowca:-)))

    1. Krystian, no to jest nas już dwóch i myślę, że znajdzie się nas na Fridomii więcej. Więc jest to szansa dla przedsiębiorcy myślącego o uruchomieniu nowej tv.

     Ogromne dzięki za linka. Zaraz go sobie obejrzę:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.