Tournee po Polsce

Już jutro zaczynam tournee po Polsce. Planuję w najbliższym czasie odwiedzić wszystkie miasta, gdzie działa Mzuri. Przy okazji, zapraszam na krótkie, nieformalne spotkania przy wieczornym (zawsze o godz 19:00) piwie 🍻 tych z Was, którzy są zainteresowani wspólnym inwestowaniem w najem 🏡.

Harmonogram spotkań 📆 na najbliższe dwa tygodnie to:

15.07 (śr) – Kraków – Weźże Krafta, Dolny Młyn
16.07 (czw) – Katowice – Biała Małpa, ul 3 Maja 38
17.07 (pt) – Częstochowa – Mikroklimat, Al. NMP
20.07 (pon) – Wrocław –
21.07 (wt) – Poznań –
22.07 (śr) – Gdańsk –
23.07 (czw) – Bydgoszcz –

Spotkania w Krakowie, w Katowicach i w Czestochowie są już potwierdzone – dzięki tym wszystkim z Was, którzy już potwierdzili swój udział – i dlatego podaję konkretny adres. Spotkania mają charakter nieformalny i otwarty więc Ty też możesz jeszcze dołączyć. Miejsca spotkań we WRO, POZ, GDA oraz BYD podam wtedy gdy tylko wyrazisz zainteresowanie takim spotkaniem 😄

Bardzo się cieszę na te nasze spotkania – dla mnie są one niejako „powrotem do przeszłości”, bo dawno się z Wami nie spotykałem. Jestem bardzo ciekaw jakich postępów dokonaliście na drodze do wolności finansowej Opowiem Wam też o tym co nowego w Mzuri oraz – jeśli będziecie tym zainteresowani – u mnie. Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce 😄

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

17 Responses

  1. Bolo, dzięki za zainteresowanie spotkaniem ze mną. Białystok chyba dopiero na początku sierpnia. Dam oczywiście wcześniej znać:-)

 1. Chętnie bym się spotkał w jednym z miast: Bydgosz, Gdańsk lub Poznań, więc jeśli tylko któreś dojdzie do skutku, to ja jestem. Jedynie mam pytanie, jak się o tym dowiedzieć :)

  1. Przemek, myślałem, że będę w tych 3 miastach w nadchodzącym tygodniu, ale przesunę chyba o tydzień lub dwa. Dam znać na moim profilu na FB oraz tutaj na fridomii. Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce :-)

  1. Robert, dzięki za wychwycenie wywiadu z Natalią:-) Bardzo mnie cieszy, że moja Córka w tak zdecydowany sposób (zresztą mój Syn Oskar również) zaczyna brać większą odpowiedzialność za rozwój Mzuri. Pewnie każdy założyciel firmy marzy o rodzinnej sukcesji i – nie zapeszając – wygląda na to, że w przypadku Mzuri będzie to dość naturalny proces:-)

   Ostatnio w czasie tournee po Polsce odwiedziłem kilkadziesiąt z naszych pustostanów. Będę je odwiedzał nadal. Natalka w wywiadzie wspomina, że nasze pustostany wzrosły do 10%, m.in. dlatego, że spora część powierzonych nam mieszkań nie jest idealnie dostosowana do najmu. Jeden z najtrudniejszych przypadków opisałem ostatnio na moim profilu na FB wraz z prośbą o kreatywne podpowiedzi gdzie i jak znaleźć amatora na to nietypowe mieszkanie w Krakowie.

   POMOŻECIE PROSZĘ? Liczę na Wasze doświadczenie i kreatywność :-)

  1. @ Waldek, Marek K, inne osoby zainteresowane spotkaniami: ponieważ trudno mi określić kiedy dokładnie będę w poszczególnych miastach i jest teraz nadal trochę zamieszania logistycznego z podróżami po Polsce (opóźnione pociągi, nieprzywrócone połączenia kolejowe, itp), to proponuję – na razie – spotkania wirtualne.

   Zapraszam na webinar w najbliższą środę 29 lipca o godz 18:30. Opowiem o zmianach u mnie, w Mzuri, na rynku najmu mieszkań i oczywiście chętnie usłyszę o Waszych obserwacjach rynkowych i odpowiem na wszystkie Wasze pytania. Szczegóły webinaru podam wkrótce.

 2. Zbliża się koniec lipca. W ramach mojego lipcowego tournee po Polsce dziś zapraszam do … świata wirtualnego. Opowiem o tym co nowego u mnie, w Mzuri, na rynku najmu, chętnie też usłyszę o tym co Ty dostrzegasz nowego na rynku najmu. Do zobaczenia tutaj: https://bit.ly/2WUfjhZ. Zapraszam!

  Do zobaczenia i usłyszenia – mam nadzieję – wkrótce:-)

  1. HubertP, dziś pustostany nadal są na poziomie ok 10%, ale miesiąc temu były nawet wyższe. Sytuacja się poprawia – w czwartym tygodniu sierpnia (tj od 22 do 28) podpisaliśmy 182 umowy najmu, czyli blisko dwa razy więcej niż w pierwszych 7 dniach sierpnia (96 umów najmu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.