Autorzy bloga Fridomia

Sławek Muturi

54-latek urodzony w Łodzi. Studiował w Warszawie (SGH oraz UW) oraz w Londynie (MBA w London Business School). Przez 2 lata pracował w ONZ w Genewie, a potem 17 lat pracował w największych firmach doradczych – Arthur Andersen i Deloitte. 

Jednocześnie kupował kolejne mieszkania na wynajem, co pozwoliło mu osiągnąć pełną wolność. Zrezygnował definitywnie z pracy i w maju 2009 roku i w wieku 43,5 roku został rentierem.

Od tego czasu żyje pełnią życia. Co roku uczy się nowego języka i włada już 12-oma. W Polsce spędza średnio około miesiąca rocznie. Prawdziwą pasją Sławka są podróże, a w 2021 roku zrobi to po raz trzeci czym wpisze się do Księgi Rekordów Guinessa.

Natalia Muturi

Od 7 lat związana z Grupą Mzuri – doświadczenie zawodowe zdobywała na różnych szczeblach działu sprzedaży usług zarządzania najmem przez cztery lata, a następnie przez kolejne dwa lata tworzyła od podstaw dział HR dla 200 współpracowników Grupy Mzuri. Obecnie prezeska Mzuri Investments, Mzuri CFI Portfel Mieszkań i Mzuri CFI Portfel Mieszkań 2020 oraz członkini zarządu spółki Mzuri.

Absolwentka Queen Mary University of London i studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Inwestuje w nieruchomości od 2010 roku.

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.