Autorzy bloga Fridomia

Sławek Muturi

54-latek urodzony w Łodzi. Studiował w Warszawie (SGH oraz UW) oraz w Londynie (MBA w London Business School). Przez 2 lata pracował w ONZ w Genewie, a potem 17 lat pracował w największych firmach doradczych – Arthur Andersen i Deloitte. 

Jednocześnie kupował kolejne mieszkania na wynajem, co pozwoliło mu osiągnąć pełną wolność. Zrezygnował definitywnie z pracy i w maju 2009 roku i w wieku 43,5 roku został rentierem.

Od tego czasu żyje pełnią życia. Co roku uczy się nowego języka i włada już 12-oma. W Polsce spędza średnio około miesiąca rocznie, a pozostałą część roku wykorzystuje na to co kocha najbardziej, czyli na podróże po całym świecie. Odwiedził już co najmniej dwukrotnie każdy kraj świata, a w 2021 roku zrobi to po raz trzeci czym wpisze się do Księgi Rekordów Guinessa.

Jan Dziekoński

 Współzałożyciel spółki Mzuri Investments, w ramach której zbudował pierwszy zespół inwestycyjny. Przed dołączeniem do Mzuri był wicedyrektorem w dziale doradztwa biznesowego w PwC oraz doradcą strategicznym w Roland Berger Strategy Consultants. 

Łącznie posiada dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Jest również posiadaczem własnego portfela mieszkań na wynajem, zarządzanego przez Mzuri. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

Prywatnie pasjonat wspinaczki i skoków spadochronowych, dobrego jedzenia, książki, filmu i architektury.

Artur Kaźmierczak

Współwłaściciel Grupy Mzuri, członek zarządu Mzuri Investments i spółek Mzuri CFI, a także posiadacz portfela mieszkań na wynajem. Przed dołączeniem do Mzuri był Partnerem w PwC. 

Wcześniej był związany z Deloitte, Andersen Business Consulting i Arthur Andersen. Łącznie posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, studiował także w Holandii na Uniwersytecie Maastricht. 

Jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A. Jest ekspertem często cytowanym przez media.

Jakub Wojtczak

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Przez 15 lat związany z mediami, między innymi Gazetą Wyborczą i Telewizją Polską. Poza dziennikarstwem pracował jako rzecznik prasowy.

W Fundacji Fridomia zajmuje się szeroko rozumianym PR-em, kontaktem z mediami, kreowaniem pozytywnego wizerunku Fundacji oraz współpracą z NGO’s i pozyskiwaniem sponsorów.

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.