Inwestowanie w mieszkania

Inwestowanie w mieszkania

Inwestować w mieszkania można po to aby się wzbogacić lub po to aby osiągnąć wolność finansową.

Pierwsza z tych strategii polega na tym by mieszkanie tanie kpić i za jakiś czas drożej sprzedać, ewentualnie w międzyczasie dodając wartości poprzez jego remont, doposażenie itp. Sprzedając mieszkania inwestorka ma nadzieję uzyskać jednorazowy zysk.

Druga strategia polega na tanim zakupie, ewentualnym wyremontowaniu, wynajęciu mieszkania i czerpania comiesięcznych dochodów z najmu. Jest to metoda nie tyle na wzbogacenie się, a na osiągnięcie wolności finansowej.

Ponieważ Sławek osiągnął wolność finansową dzięki inwestowaniu w mieszkania na wynajem, a misją Mzuri jest budowanie wolności finansowej klientów, pracowników i współpracowników właśnie poprzez inwestowanie w nieruchomości na wynajem to na łamach naszego bloga znajdziesz wiele informacji na ten temat.

My sami oraz jako Mzuri pomogliśmy kupić naszym klientom na przestrzeni ostatnich 20 lat blisko 2000 mieszkań i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami bazującymi na praktyce.

Najnowsze wpisy na blogu w tematyce Inwestowania w mieszkania

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.