Niezależne Finansowo

Zapraszam wszystkie Panie do zwiększania świadomości w zakresie budowania niezależności finansowej.
#niezaleznefinansowo

~Natalia Muturi

O Mnie

natalia 3
Nazywam się Natalia Muturi i możesz mnie kojarzyć z podcastu "Niezależna Finansowo”.

Wierzę, że planowanie własnej niezależności finansowej jest tak samo ważne jak dbanie o zdrowie czy relacje z bliskimi. Mam jednak poczucie, że my kobiety czasem o tym zapominamy i właśnie dlatego moją życiową misją stało się promowanie idei niezależności finansowej wśród Polek.

Nigdy nie jest zbyt wcześnie ani zbyt późno, by zadbać o bezpieczną przyszłość finansową. Na każdym etapie życia potrzebujesz planu dostosowanego do Twojej sytuacji i aspiracji. Im jesteś młodsza tym będzie Ci łatwiej, ale na pewno nie powinnaś zwlekać! Krótko mówiąc, w przypadku budowania niezależności finansowej czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem.

Zawodowo współprowadzę największą w Polsce firmę zarządzającą nieruchomościami na wynajem i kilka spółek inwestujących w mieszkania i kamienice w całej Polsce. Sama inwestuję w nieruchomości od 2010 roku, a moim celem finansowym jest osiągnięcie wolności finansowej przed 50tką. Zapraszam do przyłączenia się do tej podróży po świecie zarabiania, oszczędzania i mądrego inwestowania, a także do słuchania podcastów, śledzenia moich mediów społecznościowych i aktywnego udziału w akcji
#niezaleznefinansowo

Wpisy

Piszą o Nas

034434_r0_940

bwl.publuu.com

Jak Polki inwestują w nieruchomości

bed-1979270_1280

businesswomanlife.pl

Jak inwestują Polki

Natalia

banki24.com.pl

Inwestowanie w nieruchomości jak zacząć

IMGL3094-e1586089344423

inwestorki.pl

Jak inwestują Polki

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.