Inwestowanie grupowe

Inwestowanie grupowe

O ile inwestowanie w mieszkania na wynajem prawdopodobnie jest najlepszą i najbezpieczniejszą metodą osiągnięcia wolności finansowej, o tyle nie jest to łatwy, prosty proces dla osoby nieposiadającej wystarczającego kapitału.

Od dawna osoby chcące zainwestować w nieruchomości, zwłaszcza w większe i bardziej dochodowe projekty jak np. kupno całych kamienic zamiast pojedynczych mieszkań, tworzą grupę składającą się by wspólnie kupić właśnie taką większą nieruchomość. Duży może więcej.

Inwestowanie grupowe jest więc dosyć starym wynalazkiem, ale zwykle to inwestorka zakładała spółkę ze szwagierką lub grupa przyjaciół wspólnie, a nowością którą wprowadziło Mzuri jest by inwestować w formule crowdfund investing.

Od 2014 roku uruchomiliśmy już kilkanaście celowych spółek inwestycyjnych, które łącznie zgromadziły ponad 60 milionów złotych kapitału.

W tym miejscu dzielimy się naszymi doświadczeniami, sukcesami, ale też rozczarowaniami związanymi z dużymi projektami inwestycyjnymi realizowanymi w formule crowdfund investing.

Najnowsze wpisy na blogu w tematyce Inwestowania grupowego

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.