Robert, xie xie ni!

Chyba pierwszy raz w krótkiej, niespełna 6,5-letniej historii bloga fridomia.pl, swój wpis kieruję do konkretnej osoby.

Robert, chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować.

Za aktywność na blogu w wielu wymiarach. Napisałeś kilka wpisów nt inwestowania w garaże, które cieszyły się dużym uznaniem Fridomiaków. Udzielasz porad prawnych, w szczególności w obszarze ubezpieczenia mieszkania, ale nie tylko. Wiele, wiele razy doradzałeś początkującym inwestorom czy też osobom dopiero myślącym o rozpoczęciu inwestowania. Twoje opinie są zawsze bardzo rzeczowe i wyważone. “Codzienny przegląd prasy” Twojego autorstwa liczy już ponad 700 wpisów z linkami do ciekawych artykułów dotyczących rynku nieruchomości. Dzięki Twojej systematyczności, my wszyscy mamy możliwość podnoszenia poziomu naszej wiedzy rynkowej.

Za zaufanie wobec Mzuri. Powierzyłeś nam swoje mieszkania na wynajem. Udzielasz nam cennych wskazówek jak możemy podnosić poziom naszej obsługi, wprowadzać nowe usługi. Wiem, że też rekomendujesz nasze usługi swoim znajomym. Skutecznie wychwytujesz też artykuły pojawiające się w prasie, w mediach nt Mzuri.

Za szersze propagowanie Mzuri. Wiem, że stajesz w naszej obronie gdy czasami ktoś na jakimś forum rzuca krzywdzące, jednostronne, negatywne opinie pod adresem naszej Firmy. Pokazujesz też inne aspekty naszej działalności. A to co zachęciło mnie do tego, by podziękować Ci właśnie dzisiaj, to link do wywiadu, którego udzieliłeś   Mateuszowi z portalu jakzarabiacpieniadze.pl, w którym tak wiele ciepłych słów mówisz pod adresem moich książek, bloga fridomia, a także Mzuri.

Robert, xie xie ni! Ogromne, ogromne dzięki.  Wiem, że robisz to wszystko nie oczekując na podziękowania. O niektórych Twoich działaniach dowiaduję się przypadkowo, po fakcie, nie od Ciebie. O niektórych pewnie nawet nie wiem. Dziękuję za każdy objaw Twojej sympatii. Cieszę się, że nasze losy się przeplotły i jestem przekonany, że wyjdzie z tego jeszcze wiele dobrego dla nas dwóch, ale też dla wielu innych osób.

PS Aby pokazać, że nie zapomniałem też o całej reszcie wspaniałych Fridomiaczek i Fridomiaków (Wam też dziękuję za to, że jesteście tutaj z nami) przesyłam link do wywiadu Roberta. Poznacie też jego – bardzo ciekawą – historię inwestowania. Oto link: http://www.jakzarabiacpieniadze.com.pl/2015/07/wynajem-mieszkania-wywiad-z-rentierem.html

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

5 Responses

 1. Pamiętam ten wywiad, bo chyba pół roku temu zadałem tam pytanie :) W każdym razie właśnie wtedy określiłem swój plan na inwestowanie w nieruchomości w Plymouth. Pozdrowienia i podziękowania za motywację dla P. Roberta.

 2. Dzięki za miłe słowa. Faktycznie za moją sugestią kilku znajomych powierzyło Mzuri mieszkania na wynajem w Poznaniu i z tego co wiem, to są zadowoleni.

  Nie dodałeś jeszcze, że otrzymałeś też ode mnie ciekawą książkę na gwiazdkę ostatnio do poczytania ;-)

  Warto jeszcze dodać, że dzięki Mzuri kupiłem mieszkanie w kamienicy na Pabianickiej (jedna z najlepszych moich stóp zwrotu i jak na razie zero pustostanu!!!) i jesteśmy jeszcze wspólnikami w Mzuri CFI1 ;-)

  1. Robert, masz rację. Rzeczywiście łączą nas też wspólne inwestycje. No i jeszcze raz dziękuję za książkę, której lektura zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jej recenzję zamieściłem jakiś czas temu na łamach fridomii.

   Cieszę się, że Twoi znajomi są zadowoleni i nie mają do Ciebie pretensji o polecenie Mzuri:-) Nasz zespół w Poznaniu (w innych miastach oczywiście również) ciągle się rozwija i mam nadzieję, że jakość obsługi będzie systematycznie się podwyższać. Dzięki Twoim poleceniom, Mzuri staje się większą i stabilniejszą firmą. Dzięki i liczę na kolejne polecenia.

   Również od innych Fridomiaczek i Fridomiaków:-) Za każde polecenie usług Mzuri będę ogromnie wdzięczny.

 3. Panowie – Robercie i Sławku – obaj jesteście takimi “Warrenami Buffetami polskiego rynku najmu”. Przyjemnie czyta się Wasze komentarze. Pozdrawiam z Sopotu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.