Spotkania Fridomiaków – najbliższe w Szanghaju w Chinach. Zapraszam.

Po paru miesiącach przerwy, znów rozpoczynamy cykl spotkań na żywo.

Pierwsze tegoroczne spotkanie z  inicjatywy Adama (Adam ogromne dzięki za zaproszenie oraz podjęcie się trudów organizacji!) odbędzie się już za tydzień, w sobotę 19 marca, w Szanghaju. Nie jestem na 100% pewien, ale to chyba będzie pierwsze spotkanie Fridomiaków w Chinach:-). Będzie mi szczególnie miło zainaugurować spotkania Fridomiaków w najludniejszym kraju na świecie:-)

Nasze spotkanie w luźnej atmosferze – bez dress code, bez sztywnej agendy, bez oficjalnej prezentacji, otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką wolności finansowej, inwestowania oraz najmu – zacznie się o godz 15 i potrwa tak długo jak zechcą uczestnicy.  W praktyce są to zwykle 2-3 godziny, ale oczywiście można wychodzić w trakcie jeśli ktoś ma inne zobowiązania czasowe. Pomimo moich nowo nabytych umiejętności dukania po mandaryńsku, będziemy mówić po polsku, no chyba że pojawią się cudzoziemcy, to wtedy możemy też przejść częściowo na język angielski.

Miejsce spotkania: Winoteka w restauracji Elefante, 20 Donghu Lu, near Huaihai Lu, 东湖路20, 近淮海路, http://www.smartshanghai.com/venue/6878/Elefante

Spotkanie jest bezpłatne. Płaci się samemu w barze za zamówione przez siebie drinki czy przekąski.  Zrobię kilkunastominutowe wprowadzenie, a potem będę odpowiadał na ewentualne pytania uczestników, tak by każdy wyszedł ze spotkania z odpowiedziami na te pytania, które go wcześniej nurtowały. Wśród obecnych rozlosuję kilka egzemplarzy mojej książki “Mieszkania na wynajem. Moja droga do wolności finansowej” (bo już do mnie doszły:-) – może staną się źródłem inspiracji lub dodatkowej motywacji do podjęcia działań?

Gorąco zapraszam, również Waszych znajomych jeśli uznacie, że taka tematyka mogłaby być dla nich interesująca.

Kolejne zaplanowane spotkania Fridomiaczek i Fridomiaków odbędą się na początku kwietnia w Anglii (dzięki zaproszeniu od Czarka), a pod koniec kwietnia w Polsce. Terminy, miejsca i godziny spotkań będę podawał w miarę ukonkretniania się szczegółów logistycznych w informacji z prawej strony bloga.

Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.