Najbliższe spotkania Fridomiaczek i Fridomiaków

Wczoraj wróciłem z Azji Południowo-Wschodniej. Po prawie 4 miesiącach pobytu. Skończyło się moje pierwsze “zimowanie w tropikach”. Tej zimy nieco nietypowe, bo wcześniej byłem w Argentynie (październik 2015) oraz cały listopad 2015 roku w sanatorium na … zupełnie nietropikalnej Litwie. Wrażeń ze swojego pierwszego zimowania w tropikach mam pełno i pewnie wkrótce podzielę się pewnymi refleksjami w oddzielnym wpisie. Tymczasem nadrabiam pewne zaległości korespondencyjno-logistyczno-biznesowo-towarzyskie.

W ciągu najbliższych 3 tygodni będziemy mieli aż 8 okazji do spotkania się “na żywo”.  Trzykrotnie w Anglii już w najbliższy weekend (Nottingham, Southampton oraz Londyn) oraz 5-krotnie w Polsce (Gdańsk, Kraków, Toruń, Białystok). Szczegóły logistyczne będę uaktualniał w miarę otrzymywania informacji od organizatorów spotkań w tabelce z prawej strony bloga.

Chciałbym w tym miejscu bardzo, bardzo serdecznie podziękować organizatorom w/w spotkań za zaproszenie mnie do swoich miast. Czarku, Franciszku, Piotrze, Magdo, Szymonie, Krystianie, Martyno, Piotrze  – duże, duże dzięki!

Z kolei wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu “na żywo” serdecznie zapraszam. Będzie mi bardzo miło. Do zobaczenia wkrótce w którymś z w/w miast. Jeśli otrzymam zaproszenia również z innych miast, to oczywiście poinformuję o ewentualnych dodatkowych miejscach i terminach spotkań.

Oprócz w/w spotkań otwartych, w szerszym gronie, zamierzam również odbyć szereg spotkań w Warszawie, w bardziej kameralnym gronie dwóch-trzech osób z wieloma spośród największych Klientów Mzuri. Będzie to okazja do podziękowania za zaufanie wobec Mzuri, do podsumowania naszej dotychczasowej współpracy, do lepszego poznania oczekiwań Klientów odnośnie doskonalenia naszych usług, do przedstawienia i przedyskutowania naszych planów rozwoju. Celem tych spotkań będzie sprawienie by Mzuri jeszcze skuteczniej wspierało dążenia naszych Klientów w osiąganiu wolności finansowej. Choć wielu z naszych Klientów jest jednocześnie Fridomiaczkami i Fridomiakami, to oczywiście zaproszenia na te spotkania będą wysyłane bezpośrednio, a nie za pośrednictwem fridomii:-)

Już się cieszę na wszystkie nasze kwietniowe spotkania.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

21 Responses

 1. Witaj w Ojczyźnie Sławku :)

  Książki dotarły i czekały na Ciebie, mam nadzieję, że miło i wartościowo spędzisz czas na lekturze i być może podzielisz się wrażeniami z lektury.

  Pozdrawiam
  Tomek

  1. Tomku, dzięki za powitanie:-) oraz za książki. Jeszcze ich nie widziałem i pewnie nie od razu wezmę się za ich czytanie (mam trochę zaległości). Ale jak tylko je przeczytam i uznam, że warto podzielić się wrażeniami (spodziewam się, że tak), to z pewnością to uczynię. Moc serdeczności i jeszcze raz dziękuję za książki.

  1. Cześć, spotkania Fridomiaków to raczej imprezy otwarte (zaproszenie jest chyba wymagane tylko na Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach).

   Zwykle są to spotkania darmowe, choć organizatorzy mogą zadecydować inaczej, np udział w spotkaniu w Białymstoku będzie prawdopodobnie kosztował PLN 30, a w Londynie GBP 5 dla nie-członków Stowarzyszenia.

   Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce.

   1. Dziękuję za odpowiedź. Przydałoby się napisać kto jest organizatorem. Interesuje mnie spotkanie w Nottingham i z notki nie wynika czy to spotkanie jest tylko z Tobą czy dotyczy czegoś większego i np zaczyna się o 10. Pozdrawiam

    1. W Nottingham spotkanie jest – z tego co wiem – tylko ze mną:-( Niemniej gorąco zapraszam!

  1. Keajka, dzięki za zainteresowanie udziałem w spotkaniu w Southampton. Godzina to 15:00, ale miejsca jeszcze sam nie znam. Zaraz napiszę do Czarka/Franciszka i zapytam o miejsce i gdy tylko będę znał szczegóły to podam je na fridomii.

   Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce:-)

   1. Keajka, godzina i miejsce są już znane:-) Godzina to jednak 19:15 (a nie jak wcześniej sądziłem 15:00). Miejsce spotkania to: Restauracja ‘Stacja PL’, 15 Onslow Rd, Southampton SO14 0JD.

    Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce.

 2. Czesc Slawku, mam pytanie czy spotkanie w Londynie bedzie o tej samej tematyce co w Southampton? Do Londynu mam blizej, ale interesuje mnie temat inwestowania na wynajem w Polsce. Pozrdrawiam

  1. Mateusz, jako że będę tam po raz pierwszy, to spotkanie w Nottingham (oraz w Southampton) będzie miało charakter wprowadzający do tematyki wolności finansowej oraz inwestowania w mieszkania na wynajem z sesją Q&A pod koniec. Z kolei w Londynie gościłem już wielokrotnie (pewnie ponad 12-15 razy). I dlatego tam planuję, że większa część spotkania – po krótkim wstępie z mojej strony – będzie przeznaczona na otwarte Q&A. Tematykę spotkania w Londynie w dużym stopniu zdefiniują uczestnicy.

   Temat podobny, ale spodziewam się, że spotkania w Nottingham i w Londynie będą mocno się różnić szczegółami:-)

  1. Karolina, Test, dzięki za zamieszczenie “testowych” komentarzy w odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymałem mailowo, że coś nie działa na fridomii. Jeśli ktoś z Was ma trudności techniczne w zamieszczaniu komentarzy, to może niech spróbuje otworzyć fridomię przez inną przeglądarkę. Takie proste działania czasami się sprawdza. Powodzenia i zapraszam do aktywności na łamach fridomii:-)

  1. Sylwia, sorry za zwłokę, ale sam dopiero dziś dostałem info od organizatorki. Spotkanie będzie w Klubie Studenckim Odnowa przy ul Gagarina 37A. Do zobaczenia:-)

  1. Endriu, tak, spotkanie jest aktualne. Za chwilę jadę do Białegostoku. Przychodzisz, słuchasz oraz – mam nadzieję – bierzesz udział w dyskusji:-) Czy płacisz? Tego nie wiem, bo kwestie organizacyjne leżą po stronie osób, które mnie zapraszają. Ja za swoją prezentację, wiedzę i doświadczenie, dojazd, nocleg itp nie biorę od nikogo ani grosza:-) To tak dla tych, którzy rozważaliby zaproszenie mnie do swojego miasta:-)

   Do zobaczenia w Białymstoku. Mzuri planuje otworzyć tam swoje kolejne biuro. W związku z tym, mam prośbę. Zaproś też swoją znajomą/znajomego, który mógłby być zainteresowany podjęciem współpracy z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.