06

04.2016

Najbliższe spotkania Fridomiaczek i Fridomiaków

autor: Sławek Muturi|kategoria: Blog autorów, Wydarzenia, Zapowiedzi

ilość komentarzy: 21

Wczoraj wróciłem z Azji Południowo-Wschodniej. Po prawie 4 miesiącach pobytu. Skończyło się moje pierwsze „zimowanie w tropikach”. Tej zimy nieco nietypowe, bo wcześniej byłem w Argentynie (październik 2015) oraz cały listopad 2015 roku w sanatorium na … zupełnie nietropikalnej Litwie. Wrażeń ze swojego pierwszego zimowania w tropikach mam pełno i pewnie wkrótce podzielę się pewnymi refleksjami w oddzielnym wpisie. Tymczasem nadrabiam pewne zaległości korespondencyjno-logistyczno-biznesowo-towarzyskie.

W ciągu najbliższych 3 tygodni będziemy mieli aż 8 okazji do spotkania się „na żywo”.  Trzykrotnie w Anglii już w najbliższy weekend (Nottingham, Southampton oraz Londyn) oraz 5-krotnie w Polsce (Gdańsk, Kraków, Toruń, Białystok). Szczegóły logistyczne będę uaktualniał w miarę otrzymywania informacji od organizatorów spotkań w tabelce z prawej strony bloga.

Chciałbym w tym miejscu bardzo, bardzo serdecznie podziękować organizatorom w/w spotkań za zaproszenie mnie do swoich miast. Czarku, Franciszku, Piotrze, Magdo, Szymonie, Krystianie, Martyno, Piotrze  – duże, duże dzięki!

Z kolei wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu „na żywo” serdecznie zapraszam. Będzie mi bardzo miło. Do zobaczenia wkrótce w którymś z w/w miast. Jeśli otrzymam zaproszenia również z innych miast, to oczywiście poinformuję o ewentualnych dodatkowych miejscach i terminach spotkań.

Oprócz w/w spotkań otwartych, w szerszym gronie, zamierzam również odbyć szereg spotkań w Warszawie, w bardziej kameralnym gronie dwóch-trzech osób z wieloma spośród największych Klientów Mzuri. Będzie to okazja do podziękowania za zaufanie wobec Mzuri, do podsumowania naszej dotychczasowej współpracy, do lepszego poznania oczekiwań Klientów odnośnie doskonalenia naszych usług, do przedstawienia i przedyskutowania naszych planów rozwoju. Celem tych spotkań będzie sprawienie by Mzuri jeszcze skuteczniej wspierało dążenia naszych Klientów w osiąganiu wolności finansowej. Choć wielu z naszych Klientów jest jednocześnie Fridomiaczkami i Fridomiakami, to oczywiście zaproszenia na te spotkania będą wysyłane bezpośrednio, a nie za pośrednictwem fridomii:-)

Już się cieszę na wszystkie nasze kwietniowe spotkania.

0

Komentarze:

 1. Tomek pisze:

  Witaj w Ojczyźnie Sławku :)

  Książki dotarły i czekały na Ciebie, mam nadzieję, że miło i wartościowo spędzisz czas na lekturze i być może podzielisz się wrażeniami z lektury.

  Pozdrawiam
  Tomek

  0
  • Sławek Muturi pisze:

   Tomku, dzięki za powitanie:-) oraz za książki. Jeszcze ich nie widziałem i pewnie nie od razu wezmę się za ich czytanie (mam trochę zaległości). Ale jak tylko je przeczytam i uznam, że warto podzielić się wrażeniami (spodziewam się, że tak), to z pewnością to uczynię. Moc serdeczności i jeszcze raz dziękuję za książki.

   0
 2. moneygrabbing pisze:

  Witam

  Czy trzeba mieć jakieś zaproszenie na spotkania czy jest to inicjatywa otwarta?
  Pozdrawiam

  0
  • Sławek Muturi pisze:

   Cześć, spotkania Fridomiaków to raczej imprezy otwarte (zaproszenie jest chyba wymagane tylko na Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach).

   Zwykle są to spotkania darmowe, choć organizatorzy mogą zadecydować inaczej, np udział w spotkaniu w Białymstoku będzie prawdopodobnie kosztował PLN 30, a w Londynie GBP 5 dla nie-członków Stowarzyszenia.

   Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce.

   0
   • moneygrabbing pisze:

    Dziękuję za odpowiedź. Przydałoby się napisać kto jest organizatorem. Interesuje mnie spotkanie w Nottingham i z notki nie wynika czy to spotkanie jest tylko z Tobą czy dotyczy czegoś większego i np zaczyna się o 10. Pozdrawiam

    0
    • Sławek Muturi pisze:

     W Nottingham spotkanie jest – z tego co wiem – tylko ze mną:-( Niemniej gorąco zapraszam!

     0
 3. keajka pisze:

  Hej Slawku,
  czy znana juz jest godzina/miejsce spotkania w Southampton?
  Dzieki i pozdrawiam

  0
  • Sławek Muturi pisze:

   Keajka, dzięki za zainteresowanie udziałem w spotkaniu w Southampton. Godzina to 15:00, ale miejsca jeszcze sam nie znam. Zaraz napiszę do Czarka/Franciszka i zapytam o miejsce i gdy tylko będę znał szczegóły to podam je na fridomii.

   Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce:-)

   0
   • Sławek Muturi pisze:

    Keajka, godzina i miejsce są już znane:-) Godzina to jednak 19:15 (a nie jak wcześniej sądziłem 15:00). Miejsce spotkania to: Restauracja ‚Stacja PL’, 15 Onslow Rd, Southampton SO14 0JD.

    Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce.

    0
 4. Mateusz pisze:

  Czesc Slawku, mam pytanie czy spotkanie w Londynie bedzie o tej samej tematyce co w Southampton? Do Londynu mam blizej, ale interesuje mnie temat inwestowania na wynajem w Polsce. Pozrdrawiam

  0
  • Sławek Muturi pisze:

   Mateusz, jako że będę tam po raz pierwszy, to spotkanie w Nottingham (oraz w Southampton) będzie miało charakter wprowadzający do tematyki wolności finansowej oraz inwestowania w mieszkania na wynajem z sesją Q&A pod koniec. Z kolei w Londynie gościłem już wielokrotnie (pewnie ponad 12-15 razy). I dlatego tam planuję, że większa część spotkania – po krótkim wstępie z mojej strony – będzie przeznaczona na otwarte Q&A. Tematykę spotkania w Londynie w dużym stopniu zdefiniują uczestnicy.

   Temat podobny, ale spodziewam się, że spotkania w Nottingham i w Londynie będą mocno się różnić szczegółami:-)

   0
  • Sławek Muturi pisze:

   Karolina, Test, dzięki za zamieszczenie „testowych” komentarzy w odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymałem mailowo, że coś nie działa na fridomii. Jeśli ktoś z Was ma trudności techniczne w zamieszczaniu komentarzy, to może niech spróbuje otworzyć fridomię przez inną przeglądarkę. Takie proste działania czasami się sprawdza. Powodzenia i zapraszam do aktywności na łamach fridomii:-)

   0
 5. Sylwia pisze:

  Sławku, wiadomo już gdzie dokładnie odbędzie się jutrzejsza prezentacja w Toruniu?

  0
  • Sławek Muturi pisze:

   Sylwia, sorry za zwłokę, ale sam dopiero dziś dostałem info od organizatorki. Spotkanie będzie w Klubie Studenckim Odnowa przy ul Gagarina 37A. Do zobaczenia:-)

   0
 6. Sylwia pisze:

  Już wszystko wiem, zapisałam się i nie mogę doczekać się jutrzejszego spotkania :)

  0
 7. Endriu pisze:

  Czy spotkanie 28.04 w Białymstoku jest aktualne? Jakieś zapisy, czy przychodzę, płacę i słucham? :)

  0
  • Sławek Muturi pisze:

   Endriu, tak, spotkanie jest aktualne. Za chwilę jadę do Białegostoku. Przychodzisz, słuchasz oraz – mam nadzieję – bierzesz udział w dyskusji:-) Czy płacisz? Tego nie wiem, bo kwestie organizacyjne leżą po stronie osób, które mnie zapraszają. Ja za swoją prezentację, wiedzę i doświadczenie, dojazd, nocleg itp nie biorę od nikogo ani grosza:-) To tak dla tych, którzy rozważaliby zaproszenie mnie do swojego miasta:-)

   Do zobaczenia w Białymstoku. Mzuri planuje otworzyć tam swoje kolejne biuro. W związku z tym, mam prośbę. Zaproś też swoją znajomą/znajomego, który mógłby być zainteresowany podjęciem współpracy z nami.

   0
 8. HubertP pisze:

  Slawku czy po otwarciu biura w Bialymstoku inwestorzy będą dostawac oferty mieszkan do kupienia??

  0

Dodaj swój komentarz:

Chcesz, aby koło Twojego komentarza pojawiła się Twoja ikona lub zdjęcie?
Kliknij tutaj i dowiedz się jak to zrobić.

Powiadom znajomego o tym wpisie:

E-mail *
Wpisz wiadomość
Subskrybuj komentarze do tego wpisu

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA, WEBINARY I KONFERENCJE

12-13 października, Warszawa, EXPO XXI – targi finansów osobistych „MoneyDays” (POST)

15 października, od godz. 17.00 –  Występ Sławka Muturi na spotkaniu regionalnym WIWN, „Życie jak Rentier przez duże R – partnerski model zarządzania biznesem” (Warszawa, „Golden Floor Tower”, ul. Chłodna 51) – POST

22 października, godz. 10.00 – Janek Dziekoński weźmie udział w dyskusji „Meandry rynku najmu” w ramach konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy (Hilton Warsaw Hotel)

29 października, godz. 14.00 – Artur Kaźmierczak weźmie udział w dyskusji „Rynek mieszkań. Łódź – dobry adres” w ramach Property Forum Łódź (Holiday Inn Łódź)

NAGRANIA OSTATNICH WEBINARÓW I PODCASTÓW:

PODCASTY

Social media:

Archiwum - miesiąc po miesiącu

Najwyżej cenione

Mzuri Investments w serwisie ekonomia.rp.pl

Dzięki uprzejmości Roberta (dzięki Robert!), dowiedziałem się, że dzisiaj ukazał się artykuł zawierający m.in. wypowiedzi Artura Kaźmierczaka, prezesa spółek Mzuri Investments oraz Mzuri CFI1 dotyczące prognoz rynku najmu na rok 2015. Oto link do artykułu: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/709850,1169444-Ile-za-wynajem-mieszkania.html oraz kolejny artykuł z 12.01.2015: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/709850,1170719-Ile-mieszkan-kupuja-inwestorzy-i-ile-zarabiaja.html   [...]

Najnowsze komentarze

 • Sławek Muturi: Agnes, dzięki za przypomnienie wpisu sprzed lat. To bardzo miłe. Przykro mi z powodu Twoich złych...
 • Jan Dziekonski: Tomku, chochlik internetowy spowodował, że się nie nagrało :( No cóż, przeprowadzimy jeszcze raz, ale...
 • Agnes 7: szkoda, ze na Fridomii nie pojawiaja sie juz takie wpisy. Teraz to glownie reklamy, rozumiem to, choc troche...
 • Artur Kaźmierczak: https://www.parkiet.com/Budown ictwo/310149990-Platforma-Soci alEstate-Latwiej-zainwestowac. html
 • Michał: Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 • Mateusz: Dziękuję za odpowiedź, osobiście myślę, że tego typu ubezpieczenie to bardzo dobre rozwiązanie. Czy można...
 • Tomek: Cześć, czy będzie dostępne nagranie?
 • Artur Kaźmierczak: Panie Michale, dokładnie tak, chodzi o dotarcie do nowych inwestorów. Nic w zasadach CFI Stolica...
 • Piotr: „Teraz pomaganie jest modne, kiedyś nie było modne, było oczywiste.”- Ja jestem z tych czasów...
 • Michał: Witam Z jakiego powodu Państwo zdecydowali się na współpracę z zewnętrzną firmą crowdfundingową? Jestem...
 • Artur Kaźmierczak: https://www.rp.pl/Wynajem/3101 09919-Miasta-walcza-z-drogim-n ajmem.html Dwa komentarze ode mnie:...
 • Sławek Muturi: Piotr, listę „skróciły” w moim imieniu moje koleżanki z Mzuri i sorry, że nie doszło do...
 • Sławek Muturi: ESTA, dzięki za dodatkowe info. Miałem – jak widać mylne – wrażenie, że obowiązek...
 • Jan Dziekonski: Panie Mateuszu, ubezpieczenia OC najemcy są elementem tzw. pakietu najemcy Mzuri, które są standardem...
 • Piotr: „Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma...
 • Mateusz: W webinarze było wspomniane, że najemcy przy podpisywaniu umowy najmu z Mzuri muszą dodatkowo wykupić...
 • ESTA: Sławku, rejestracja w ESTA to jednorazowy wydatek kilkunastu USD a niej masz prawo do wjazdu przez 2 lata. Więc...
 • Jan Dziekonski: AAZR – dziękuję za komentarz i z góry przepraszam, jeśli faktycznie nastąpiło niedociągnięcie z...
 • Robert: http://wyborcza.biz/biznes/7,1 47758,25260548,kokosy-w-sezoni e-ciulanie-na-rate-kredytu-...
 • AAZR: BARDZO NEGATYWNIE O MZURI – jako były najemca, gdzie Mzuri reprezentowało wynajmującego, ostrzegam przed...

Najnowsze wpisy

created by Water Design