Team Mzuri

Zespół Mzuri wciąż się rozrasta. Jest nas już ponad 80 osób w 22 miastach Polski gdzie obsługujemy ponad 1800 mieszkań, domów i lokali użytkowych na wynajem. Zdecydowanymi krokami zbliżamy się do progu 2000 jednostek, a to nie koniec naszych aspiracji na najbliższe miesiące i lata.

Dwa razy w roku spotykamy się całym zespołem by ocenić minione sześć miesięcy i zaprezentować plany na kolejne sześć. To ważne bo już 49 osób spośród grona współpracowników Mzuri to także udziałowcy, czyli współwłaściciele Firmy. Jesteśmy spółką pracowniczą. Tak samo ważne jak biznes i szkolenia są wieczorne tańce, ogniska, torty i śmiechy, niezliczone rozmowy przy posiłkach czy w kuluarach.

Takie wyjazdy integracyjne organizujemy od samego początku istnienia Firmy. Początkowo wystarczał nam jeden mały stolik by zasiąść do firmowej Wigilii.

20101223169

 

 

 

 

Później potrzebowaliśmy nieco większych salek:

20131220_174152 20131220_174135

 

 

 

 

20141205_121121 - 1

 

20151211_135357

 

 

 

Dziś coraz trudniej nam znaleźć wystarczająco duży ośrodek byśmy wszyscy się pomieścili.

Choć spora część osób nie mogła z różnych powodów dojechać na nasze spotkanie, to kilka dni temu pokolorowaliśmy na pomarańczowo Spałę:-)

Spała - zdjęcie 4

 

 

 

 

A przecież dopiero się rozkręcamy:-)

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

9 Responses

 1. 22 miasta? – byłam przekonana, ze jest mniej lokalizacji obsługiwanych przez Mzuri – napiszesz coś więcej?
  gratuluje zepołu!

  1. Idunia, dzięki za gratulacje. Masz rację – działamy w 11 lokalizacjach, ale obsługujemy z nich dwa razy więcej miast. Np z Gdańska obsługujemy też Sopot i Gdynię; z Katowic – wiele miast Aglomeracji m.in. Chorzów, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Siemianowice, Rudą Śląską, itd Być może niedługo z Łodzi będziemy obsługiwać pakiet mieszkań w Pabianicach. Do niedawna nie było nas w Piasecznie, ale chyba ostatnio zdecydowaliśmy się na obsługę mieszkań również w tym mieście. Sytuacja zmienia się dość płynnie.

  1. Andrzej, niestety Pruszkowa jeszcze nie. I mylnie też podałem info o Piasecznie. Opiekujemy się mieszkaniami w południowych krańcach Warszawy, a nawet w Starej Iwicznej, ale granic Piaseczna jeszcze nie przekroczyliśmy.

   Dlaczego? Bo chodzi nam o to byśmy zbytnio nie rozciągali terenów obsługiwanych przez poszczególnych specjalistów ds najmu. Dłuższe dojazdy do daleko położonych mieszkań mogłyby odbić się niekorzystnie na jakości obsługi wszystkich pozostałych mieszkań w danym rejonie.

    1. Andrzej, rozumiem, ale ja nie decyduję o tym gdzie Mzuri obsługuje mieszkania a gdzie nie. Z wielu powodów: raz, że nie jestem już w zarządzie; dwa, że jesteśmy spółką pracowniczą i to kierownicy regionów, którzy jednocześnie są współwłaścicielami spółki Mzuri, podejmują takie decyzje:-) Sytuacja może się zmienić jeśli ktoś nam powierzy w Pruszkowie więcej mieszkań, albo zatrudnimy kolejną osobę mieszkającą nieopodal. Tak czy inaczej, aj w takie operacyjne tematy wolę nie wchodzić – lepiej się czuję w tematach strategicznych:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.