“Poradnik dla najemczyń” już w druku

Miło mi poinformować, że wspólne dzieło 22 współautorów z firmy Mzuri, pierwszy na polskim rynku, “Poradnik dla najemczyń i najemców. Jak zapewnić sobie bezproblemowy najem? 100+ pytań i odpowiedzi” wyszedł już spod prasy drukarskiej.

Tym samym, kończymy już przedsprzedaż i zaczynamy wysyłkę do osób, które zamówiły książkę gdy jeszcze była w obróbce. Jeszcze tylko trochę cierpliwości – już w najbliższą środę wybieram się do Łodzi by podpisać zamówione przez Was egzemplarze. Chciałbym bardzo gorąco podziękować setkom z Was za zaufanie i wiarę w to, że warto kupić Poradnik “w ciemno”. Mam nadzieję, że nie będziecie zawiedzeni efektem końcowym. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję.

Oczywiście osoby, które nie zdążyły się załapać na przedsprzedażową zniżkę, też gorąco zapraszam do sklepiku na stronie mzuri.pl. W najbliższych dniach – pracujemy nad tym – Poradnik powinien trafić również do powszechnej sieci dystrybucji.

Mamy też do Was gorącą prośbę. Choć włożyliśmy sporo wysiłku w spisanie naszych porad dla najemczyń w formie książki, to mamy świadomość, że “Poradnik” nie odpowiada na wszelkie pytania, które mogą się zrodzić w głowach najemczyń i najemców. Będziemy ogromnie wdzięczni za dodatkowe pytania oraz informacje, o które będziemy mogli rozszerzyć kolejne wydanie “Poradnika”. Tak by jego kolejne wcielenie w lepszy sposób przyczyniało się do cywilizowania polskiego rynku najmu mieszkań.  Bardzo nam na tym zależy  – będziemy ogromnie wdzięczni za każdą krytyczną uwagę.

Osobom, które wynajmują od kogoś mieszkanie życzymy pożytecznej lektury. Właścicielki mieszkań zachęcamy zaś do zakupu i podarowania egzemplarza Poradnika najemcy swojego mieszkania. Głęboko wierzymy, że pomoże on w zbudowaniu lepszych relacji biznesowych z najemcami Waszych mieszkań:-)

 

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.