Koniec subskrypcji Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie

 

Koniec subskrypcji Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie 1

Mam przyjemność poinformować Was, że w nico ponad dwa tygodnie, a realnie w tydzień, Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie zebrało kapitał niezbędny do budowy 35 nowych lokali mieszkalnych w centrum Bydgoszczy, przy ul. Tadeusza Kościuszki (wizualizacja obok). Spodziewamy się, że Inwestorzy zyskają ok. 10% rocznie (16% w skali całego projektu). Obecnie przystępujemy do podpisania umowy inwestycyjnej z wykonawcą budowy, firmą Revbud, która rozpocznie proces budowlany po zakończeniu wszystkich kwestii formalnych. Wkrótce rozpoczniemy też przedsprzedaż mieszkań na wynajem w tej inwestycji.
Jednocześnie mamy przyjemność poinformować, że w przeciągu tygodnia mamy zamiar otworzyć:
– Subskrypcję do Mzuri CFI Posejdon – spółki o charakterze deweloperskim, zbliżonym do Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie
– Kolejną subskrypcję do Mzuri CFI Stolica
Więcej informacji już wkrótce.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

7 Responses

    1. Kawalerki ok. 25 m kw oraz dwupokojowe po ok. 30 m kw. Cena w przedsprzedaży wyniesie zapewne ok. 170-180 tys zł za kawalerkę i ok. 230-240 tys zł za dwupokojowe (w stanie deweloperskim), co przekłada się na ok. 7000 zł za metr.

        1. Marian, czemu interesuje Cię cena za metr? Przecież to mieszkania inwestycyjne, więc kluczowa jest rentowność, a ona nie zawsze jest zależna od ceny za metr, tylko od takich czynników jak czynsz najmu, opłaty do administracji, projektowany pustostan itp. Poza tym z tego co rozumiem będą to lokale wykończone pod klucz pod kątem najmu.

      1. Dodam jeszcze, że w przedsprzedaży, w bardzo atrakcyjnych cenach, są już lokale, jakie Mzuri CFI Posejdon wybuduje w Gdańsku. Klienci inwestycyjni Mzuri Investments otrzymali ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.