Kolejne spółki Mzuri CFI

Dzisiaj rozpoczęła się subskrypcja do nowej, deweloperskiej spółki inwestowania grupowego: Mzuri CFI Posejdon. Spółka ta zakontraktuje budowę 22 lokali w Gdańsku, przy ul. Kurpińskiego (wizualizacja poniżej).  Przedsprzedaż tych lokali już trwa.

Spodziewamy się, że Mzuri CFI Posejdon wypłaci Udziałowcom zysk w wysokości 10% rocznie, czyli 14% w skali całego projektu, który potrwa w sumie ok. 18 miesięcy.

Podobnie jak w przypadku Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie, deklaracje przystąpienia do Mzuri CFI Posejdon przyjmujemy na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, tj. do momentu zebrania pełnej kwoty wymaganej do przeprowadzenia inwestycji w wysokości 3,5 mln zł. Zapraszamy do zapoznania się z Prezentacją dla Inwestorów i innymi dokumentami informacyjnymi.

Ponadto, dzisiaj wspólnie z jednym z wiodących doradców inwestycyjnych w Polsce założyliśmy nową spółkę inwestowania grupowego. Jest to dla nas innowacja, bo pierwszy raz tworzymy spółkę, która z założenia ma być dostępna dla ograniczonego grona inwestorów. Więcej o tej inicjatywie napiszę, za około miesiąc – półtora, kiedy rozpocznie się subskrypcja.

I wreszcie Mzuri CFI Stolica: w ciągu kilku dni rozpoczniemy kolejną subskrypcję do tej spółki.

Ja tymczasem udaję się na zasłużony – jak mi się wydaje – urlop. Tak więc na wszelkie komentarze odpowiem albo jeszcze w tym tygodniu albo już w początkach sierpnia. Mam też nadzieję, że po powrocie będę mógł Wam napisać o powodzie do świętowania…

 

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.