Nagranie webinaru “Czy inwestycja w wynajem może przynieść >7% rocznie? – przykład inwestycji w Lublinie”

2% oprocentowania na lokatacie to na pewno mało – zwłaszcza przy obecnej inflacji nie jest to najlepszy sposób lokowania swojego kapitału… Ale gdyby tak zarabiać 6%, albo 7% lub jeszcze więcej rocznie? Pytanie czy to w ogóle jest możliwe, czy to już dawne czasy, kiedy Sławek zaczynał inwestować?

Podczas webinaru 1 sierpnia (19:00) pokazaliśmy, że to możliwe! Wyjaśniliśmy Wam w jaki sposób można zarabiać 7% rocznie i więcej dzięki wynajmowi mieszkań. Pokazaliśmy to na konkretnym przykładzie naszej niedawno oddanej do najmu inwestycji w Lublinie (samą inwestycję możecie zwiedzać dzięki spacerowi 3D pod tym linkiem), w której właściciele zarabiają już 7 i 8% w skali roku! Była ona jednym z projektów zrealizowanych przez Mzuri CFI 4.

Pokazaliśmy przy okazji także kolejne inwestycje, tym razem w Warszawie (Kordeckiego 27) i Krakowie (Racławicka 50), które również powinny przynosić takie same wyniki.

Link do nagrania na YouTube: LINK

Nagranie w postaci podcastu: LINK

 

Chcesz poznać więcej mitów o inwestowaniu w nieruchomości na wynajem? Kliknij tutaj!

 

Chcesz być na bieżąco z książką “Mity inwestowania w nieruchomości na wynajem”? Zapisz się na listę zainteresowanych!

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

4 Responses

  1. w jaki sposób ustalacie wartość gruntu pod mieszkaniem do celów pomniejszenia kwoty amortyzacji? bo podobno gruntów się nie amortyzuje, a w akcie wpisana jest wartość mieszkania i gruntu razem…

    1. Po zakupie każdego mieszkania zlecam u rzeczoznawcy wykonanie wyceny z wyszczególnieniem wartości gruntu, jak i samego mieszkania, koszt to ok. 400 – 500 PLN. Gdy już mam te kwoty to wyliczam z proporcji ile tak naprawdę zapłaciłem za mieszkanie, a ile za grunt. To chyba najbezpieczniejsze wyjście jeśli chodzi o US :)

  2. Xeroks: dla mieszkań objętych do 2018 roku opłatą wieczystą przyjmowałem wartość gruntu z opłaty wieczystej. Dla mieszkań pozostałych przyjmuję wartość gruntu na podstawie cen działek z którym i wpisuję też te wartość w akty notarialne, sprzedający się zgadzają.

  3. Coś obcięło w moim poprzednim komentarzu, piszę jeszcze raz.

    Xeroks: dla mieszkań objętych do 2018 roku opłatą wieczystą przyjmowałem wartość gruntu z opłaty wieczystej na rok zakupu mieszkania. Dla mieszkań nieobjętych opłatą wieczystą przyjmuję wartość gruntu na podstawie przykładowych cen działek z olx z tej samej dzielnicy, na ten sam dzień. Zdaję sobie sprawę, że to zgrubne przybliżenie, ale nie chce mi się robić nic więcej ani płacić za operat. Dla bezpieczeństwa rozbijam cenę na wartość działki i całej reszty w aktach notarialnych, sprzedający się zgadzają na to, a ponoć urzędowi skarbowemu tym mniej chce się to podważać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.