Szkicownik/rysowniczka + nadchodzące wybory parlamentarne

Przepraszam za kolejną prywatę, ale poszukuję kontaktu z kimś kto mógłby wesprzeć powstanie mojej nowej książki ładnymi szkicami lub prostymi rysunkami. Jeśli znacie kogoś uzdolnionego artystycznie w tym kierunku, to będę ogromnie zobowiązany za skontaktowanie nas ze sobą:-)

Przy okazji, chciałbym Wam gorąco podziękować za większy niż się spodziewałem odzew na moje poszukiwanie project menadżera do Projektu 195 (odwiedzenie każdego ze 195 krajów w ciągu 12 miesięcy i przy okazji zebranie pieniędzy na zakup mieszkań dla dorosłych absolwentów domów dziecka). W najbliższym czasie spotkam się z kandydatami z krótkiej listy i – mam nadzieję – już w przyszłym tygodniu wspólnie odpalimy przygotowania do tego Projektu:-) Dzięki tym wszystkim z Was, którzy albo się zgłosili albo polecili mi kogoś z grona swoich znajomych. I bardzo żałuję, że Projektu nie stać będzie na nawiązanie współpracy z każdą z tych osób.

Jednocześnie obiecuję, że powstrzymam się od zamieszczania tutaj kolejnych “ogłoszeń rekrutacyjnych” – nie chcę by fridomia przekształciła się w jakieś nowe “biuro anonsów”:-)

Miłego tygodnia przedwyborczego!!!

Dzięki osobom, które 30-40 lat temu o to walczyły, czasami narażając swoje własne zdrowie i życie, dziś mamy wolność polityczną. Nie oddawajmy jej beztrosko leniąc się w dniu wyborów. Apeluję o 100%-ową frekwencję wyborczą wśród Fridomiaczek i Fridomiaków!!! Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach. Również tych z Was, którzy zagłosują inaczej niż ja. Szanuję to, że możemy się różnić, że możemy mieć inną perspektywę kierunku rozwoju Polski. Ale nie uszanuję Waszej pasywności, totalnej bierności politycznej. Taka postawa – uważam – nie przystoi Fridomiakom. Zachęcam do oddania głosu również tych, którzy nie wiedzą na kogo zagłosować. Zagłosujcie na “mniejsze zło” lub oddajcie głos nieważny. Nawet głos nieważny jest po stokroć, po tysiąckroć bardziej wartościowy dla procesu dojrzewania naszej demokracji niż … brak głosu. O tym dlaczego tak uważam pisałem już na fridomii wielokrotnie…. W wieczór wyborczy interesuje mnie nie tylko informacja o tym kto zwyciężył, ale też, a może nawet bardziej, jaka była frekwencja wyborcza. Wynik wyborczy porównuję do rachunku zysków i strat (ważny tylko przez rok w biznesie i przez 4 lub 5 lat w polityce). Natomiast frekwencja to dla mnie pozycja z bilansu (dużo ważniejszego dla biznesu niż P&L), który decyduje o sile danej firmy (lub kraju).

Do spotkania w niedzielę przy urnach wyborczych w całej Polsce i w całym świecie!

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

3 Responses

  1. “Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma władzę wyboru.” Serdeczne pozdrowienia Sławku, pomimo że nie znalazłem się przypuszczam na Twojej liście zawsze służę pomocą i wsparciem dla Projektu 195 i życzę słusznych wyborów wszystkim…pozdrawiam Piotr

    1. Piotr, listę “skróciły” w moim imieniu moje koleżanki z Mzuri i sorry, że nie doszło do naszego spotkania. Ale kto wie? W świetle Twojej deklaracji pomocy (duże dzięki!!!) może się jeszcze spotkamy – przy tak dużym projekcie będziemy potrzebować życzliwego wsparcia wielu osób. Moc serdeczności!

  2. „Teraz pomaganie jest modne, kiedyś nie było modne, było oczywiste.”- Ja jestem z tych czasów “kiedyś” więc nie widzę problemu. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.