Na platformie i inne wieści

Już od poniedziałku inwestorzy będą mogli zainwestować z Mzuri CFI poprzez niezależną platformę crowdfundingową – Social.Estate (www.Social.Estate). Cieszę się, że Mzuri CFI Stolica będzie dostępna na zewnętrznej platformie crowdfundingowej. To nie tylko pierwszy raz dla nas, ale w ogóle pierwsza w Polsce oferta nieruchomościowa na jakiejkolwiek niezależnej platformie crowdfundingowej. Mam nadzieję, że w przyszłości także inne nasze spółki inwestowania grupowego będą dostępne w tego typu kanałach.

Z innych aktualności: Mzuri CFI Posejdon zawarła w minionym tygodniu umowę, na mocy której zamówiła budowę 30 nowych apartamentów w Gdańsku, przy ul. Kurpińskiego, zaś Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie, także w ubiegłym tygodniu, zamówiła budowę bloku z 35 mieszkaniami w centrum Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki 13. Wkrótce lokale w obu inwestycjach będą dostępne w przedsprzedaży. Zainteresowanych zakupem zachęcam do kontaktu mailowego (inwestycje[małpa]mzuriCFI.pl) lub pod jeden z numerów telefonów wskazanych na naszej stronie: https://mzuricfi.pl/kontakt/

I wreszcie Mzuri CFI Portfel Mieszkań (dawniej Mzuri CFI 2) – ta spółka zakończyła właśnie czwarty rok obrotowy. Księgowość nie zamknęła jeszcze roku, ale wszystko wskazuje, że zwrot przekroczy 7% (wobec szacowanych 6%). Przewidujemy, że także we właśnie rozpoczętym piątym roku finansowym także osiągniemy poziom ok. 7% – po raz trzeci z rzędu. Ale o tym więcej napiszę w osobnym wpisie, po otrzymaniu finalnych sprawozdań finansowych z naszej księgowości.

Jak zawsze więcej na www.mzuriCFI.pl

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

3 Responses

  1. Witam
    Z jakiego powodu Państwo zdecydowali się na współpracę z zewnętrzną firmą crowdfundingową? Jestem Państwa klientem i chciałbym poznać przyczyny. Czy to chodzi o większą i prostrzą dostępność? Jak wygląda prowizja firmy, czy to przełoży się na Państwa wyliczenia przedstawione w prezentacjach? Chciałbym też dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w CFI Stolica, gdzie część kwoty miało być pożyczką? Czy w sytuacji zmiany dostępu o jakim Pan pisze będzie jakaś zmiana tego? Przepraszam, że zadałem tyle pytań i w takiej formie ale jakoś miałem takie przemyślenia na gorąco i pozwoliłem sobie na taką formę. Życzę powodzenia i będę wdzięczny za odpowiedzi czy to tu na blogu czy w inny sposób. Z góry dziękuję.

    1. Panie Michale, dokładnie tak, chodzi o dotarcie do nowych inwestorów. Nic w zasadach CFI Stolica ani nic dla “starych” inwestorów się nie zmienia. Wynagrodzenie platformy crowdfundingowej będzie sfinansowane z wynagrodzenia Mzuri Investments, tak więc Spółka nie poniesie przez to żadnych dodatkowych kosztów. Nowi inwestorzy, pozyskani poprzez platformę, tak samo część kapitału wpłacą jako pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.