Na platformie i inne wieści

Już od poniedziałku inwestorzy będą mogli zainwestować z Mzuri CFI poprzez niezależną platformę crowdfundingową – Social.Estate (www.Social.Estate). Cieszę się, że Mzuri CFI Stolica będzie dostępna na zewnętrznej platformie crowdfundingowej. To nie tylko pierwszy raz dla nas, ale w ogóle pierwsza w Polsce oferta nieruchomościowa na jakiejkolwiek niezależnej platformie crowdfundingowej. Mam nadzieję, że w przyszłości także inne nasze spółki inwestowania grupowego będą dostępne w tego typu kanałach.

Z innych aktualności: Mzuri CFI Posejdon zawarła w minionym tygodniu umowę, na mocy której zamówiła budowę 30 nowych apartamentów w Gdańsku, przy ul. Kurpińskiego, zaś Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie, także w ubiegłym tygodniu, zamówiła budowę bloku z 35 mieszkaniami w centrum Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki 13. Wkrótce lokale w obu inwestycjach będą dostępne w przedsprzedaży. Zainteresowanych zakupem zachęcam do kontaktu mailowego (inwestycje[małpa]mzuriCFI.pl) lub pod jeden z numerów telefonów wskazanych na naszej stronie: https://mzuricfi.pl/kontakt/

I wreszcie Mzuri CFI Portfel Mieszkań (dawniej Mzuri CFI 2) – ta spółka zakończyła właśnie czwarty rok obrotowy. Księgowość nie zamknęła jeszcze roku, ale wszystko wskazuje, że zwrot przekroczy 7% (wobec szacowanych 6%). Przewidujemy, że także we właśnie rozpoczętym piątym roku finansowym także osiągniemy poziom ok. 7% – po raz trzeci z rzędu. Ale o tym więcej napiszę w osobnym wpisie, po otrzymaniu finalnych sprawozdań finansowych z naszej księgowości.

Jak zawsze więcej na www.mzuriCFI.pl

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

3 Responses

  1. Witam
    Z jakiego powodu Państwo zdecydowali się na współpracę z zewnętrzną firmą crowdfundingową? Jestem Państwa klientem i chciałbym poznać przyczyny. Czy to chodzi o większą i prostrzą dostępność? Jak wygląda prowizja firmy, czy to przełoży się na Państwa wyliczenia przedstawione w prezentacjach? Chciałbym też dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w CFI Stolica, gdzie część kwoty miało być pożyczką? Czy w sytuacji zmiany dostępu o jakim Pan pisze będzie jakaś zmiana tego? Przepraszam, że zadałem tyle pytań i w takiej formie ale jakoś miałem takie przemyślenia na gorąco i pozwoliłem sobie na taką formę. Życzę powodzenia i będę wdzięczny za odpowiedzi czy to tu na blogu czy w inny sposób. Z góry dziękuję.

    1. Panie Michale, dokładnie tak, chodzi o dotarcie do nowych inwestorów. Nic w zasadach CFI Stolica ani nic dla “starych” inwestorów się nie zmienia. Wynagrodzenie platformy crowdfundingowej będzie sfinansowane z wynagrodzenia Mzuri Investments, tak więc Spółka nie poniesie przez to żadnych dodatkowych kosztów. Nowi inwestorzy, pozyskani poprzez platformę, tak samo część kapitału wpłacą jako pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.