Życzenia do Św. Mikołaja – webinary, raporty, wywiady, wiedza

Pierwszy dzień grudnia, Black Weekend trwa, święta już za pasem, a za miesiąc zaczynamy rok 2020. Święty Mikołaj zaczyna otrzymywać liczne listy od grzecznych (i tych mniej grzecznych) dzieci z życzeniami prezentów.

Fridomia to między innymi miejsce, w którym przede wszystim dzielimy się z Wami wiedzą o nieruchomościach i inwestowaniu. Niestety nie możemy poświęcić Fridomii 100% naszego czasu (np. ze względu na trwające nadal prace nad książka “Mity…”, czy rozwijanie Mzuri =), więc musimy wybierać tematy, na których się koncentrujemy.

Dlatego czas na Wasze życzenia – czego Wy chcielibyście się dowiedzieć lub o czym chcielibyście przeczytać w 2020 roku? =)

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

7 Responses

 1. Ja byłem wyjątkowo grzeczny, poproszę więc o zmianę czynszu najmu w ciagu ostatnich pięciu lat dla mieszkań, które od tych pięciu lat są pod Waszą opieką i nie przechodziły w tym czasie większego remontu w rozbiciu na wielkość mieszkania (mikro, kawalerki, 2p) i poszczególne dzielnice większych miast :)

  1. TX – przyznam, w tym roku dobrze się sprawowałeś, dlatego Św. Mikołaj pomyśli jak takie dane możemy w interesujący sposób przedstawić =)

 2. Ciekawy mógłby być webinar / artykuł o kamienicach (ich zakupie i na co należy zwrócić uwagę) i o kredytowaniu nieruchomości (również kredytami inwestycyjnymi, można pomyśleć o zaproszeniu gościa)

 3. Mateusz – dzięki za sugestie!

  Planuję istotnie dwa takie webinary:
  – co to znaczy kupić kamienicę, jakie są ryzyka etc.
  – kredytowanie hipoteką – nt. kredytów inwestycyjnych postaram się dodatkowo przygotować =)

  1. Będę czekał :) W webinarze o kamienicach można by jeszcze wspomnieć gdzie w ogóle szukać ofert sprzedaży, mam wrażenie, że dużo ciężej znaleźć coś sensownego niż w przypadku mieszkań (jako, że ofert jest również dużo mniej)

 4. A ja proszę o :
  – Zmiany na rynku najmu w ostatnim roku, czy również obserwujecie spadek popytu w mniejszych miastach
  – Poręczenie umowy najmu przez osobę z rodziny najemcy, czy warto jako element zabezpieczenia
  – Tworzenie dwupaku, szczegółowo co niezbędne (wentylacje, piony itd.) Jak ustalić ze wspólnotą itd.
  – Przeróbki lokali użytkowych na mieszkania, poradnik krok po kroku :)

  Wiem że to potrzeby dość szczególne, ale być może pomogą wejść na inny lvl niż tylko kupno i remont na co w dzisiejszych czasach jest 1000 chętnych :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.