Webinar – Czy to dobry moment na inwestowanie w nieruchomości, czy czeka nas kryzys? 3. kwartał 2019 [10.12.2019]

Częstą reakcją Inwestorów na oferty na portalach, wyniki przetargów mieszkaniowych, czy też na cenniki z rynku deweloperskiego, jest jeden komentarz – rynek teraz zwariował i czeka nas załamanie cen.

Czy aby na pewno? Czy obecna sytuacja jest podobna do kryzysu z 2008 roku? Czy to dobry moment na inwestowanie w mieszkania, czy czeka nas powtórka kryzysu sprzed dekady?

Będzie to kolejna edycja tego webinaru, tym razem poświęcona sytuacji pod koniec 2019 roku.

Link do nagrania

AGENDA WEBINARU

 • Omówienie obecnej sytuacji i prognoz makroekonomicznych
 • Omówienie obecnej sytuacji i prognoz dla rynku nieruchomości
 • Odpowiedzi na pytania

 

Chcesz poznać więcej mitów o inwestowaniu w nieruchomości na wynajem? Kliknij tutaj!

 

Chcesz być na bieżąco z książką “Mity inwestowania w nieruchomości na wynajem”? Zapisz się na listę zainteresowanych!

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

6 Responses

 1. Witam Panie Janie
  Mam pytanie o analizy. Ostatnio natchnąłem się na taką analizę:
  https://independenttrader.pl/analiza-rynku-nieruchomosci-2019-cz-1.html
  Trader21 to jak pewnie Pan wie dość solidny inwestor i raczej sceptyczny co do nieruchomości, jednak chciałbym się odnieść do wykresów jakie przedstawił. Trochę one różnią się od analiz Mzuri które były przedstawiane na webinarach. Jakby Pan się mógł odnieść do tego mając na uwadze, że zapowiada się ciekawy projekt CFI P111, który wygląda bardzo dobrze, tyle że pojawiła się u mnie niepewność. Pozdrawiam. Michał

  1. Panie Michale,
   postaram się odnieść do tego artykułu =) Zresztą trochę zmieniam formę webinaru, bo będzie wzbogacony o element “dynamiczny” =)

   Ale jest mimo wszystko trochę tak, że każdy ma swojego konika. IndependentTrader ewidentnie jest giełdowcem, zwłaszcza skoro pisze książkę o tytule “Inteligentny Inwestor XXI wieku” (to kalka dzieła Bena Grahama: https://fridomia.pl/2019/11/26/inteligentny-inwestor-czego-mozemy-sie-nauczyc-od-inwestorow-gieldowych/). Naturalnie będzie on trochę negatywnie pisać o nieruchomościach, bo w nie nie inwestuje. Graham też tak robił.

   Niewątpliwie ryzyko zahamowania wzrostu, a nawet spadku cen istnieje – to kwestia kiedy, a nie czy. A ja pewnie jestem większym optymistą nieruchomościowym ;) Ale postaram się udowodnić, jak zawsze na liczbach, czy ten moment to już, czy jeszcze nie =)

   1. Witam
    Dziękuję za podpowiedź i czekam na jak zawsze dokładną analizę. Zdaje sobie sprawę, że trader21 to giełdowiec i nie dyskutuje z tym i wiem że ma inne spojrzenie na inwestowanie. Mi bardziej odpowiada Wasz – Nasz pomysł na inwestycje. Zastanawiam się jak to co Trader napisał ma się co do inwestycji CFI P111 w Gdańsku.
    PS. Uważam, że zawsze warto jest poznawać inne spojrzenia na różne aspekty życia.

    1. Ad. PS. zgadzam się w 100%! Dlatego skończyłem niedawno “Inteligentnego Inwestora”, czytam właśnie “Snowball” oraz “Common Stocks and Uncommon Profits” =) Wolę wiedzieć co się tam dzieje =)

 2. Czy webinar będzie można obejrzeć w innym terminie? Innymi słowy – czy będzie nagrywany? Pracuję w tych godzinach, a chciałbym go obejrzeć…

  Pozdrawiam,
  Przemysław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.