Deweloperka, fliping, a może trudne kamienice? Nowe spółki CFI [nagranie webinaru]

Zawsze marzyłeś, aby spróbować swoich sił w deweloperce, ale nie masz 10 milionów na koncie? A może interesuje Cię flipping, ale nie wiesz, jak robić to bezpiecznie? Kuszą Cię kamienice w cenach poniżej 1.000 złotych za metr, ale przeraża Cię ich stan techniczny oraz problematyczni najemcy? My wiemy, jak to zrobić!

Obejrzyj nagranie webinaru, w którym Janek Dziekoński przedstawił 3 zupełnie nowe spółki CFI, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki w tym biznesie.

Zdecydowany? Wypełnij ankietę a nasz zespół udzieli Ci dalszych informacji: http://mzuricfi.pl/webinar-nowe-cfi/

Wstępne informacje znajdzie też na stronie: https://mzuricfi.pl/planowane-spolki/

Nagranie webinaru: https://youtu.be/0N5q4LSoa8I

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

2 Responses

  1. czyzby jednak Mzuri wycofało się z uruchamiania nowych spółek? Polskę czeka co najmniej przejściowe spowolnienie gospodarcze, które negatywnie odbije się na rynku nieruchomości. Pomimo zaklinania, że obecna sytuacja z koronawirusem stwarza nawet szanse dla inwestorów, to z każdym tygodniem staje się coraz bardziej prawdopodobne, że rynek nieruchomości czekają ciężkie chwile. Jeśli spowolnienie gospodarcze przerodzi się w kryzys gospodarczy, to w 1Q 2020 r. ceny nieruchomości osiagnęły szczyt, którego nie pobiją przez ok. 10 lat

    1. mm, jeśli celem inwestora jest handel czyli spekulowanie na rynku nieruchomości to rzeczywiście rynkowe niepewności są niesprzyjające. Jeśli celem jest kupno by wynajmować “do końca życia”, to chyba spadek cen rynkowych jest korzystny. Nie sądzisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.