3 spółki Mzuri CFI naraz? To nie Prima Aprilisowy żart! [NAGRANIE]

Drodzy Fridomiacy,

Rozpoczynamy kwiecień pełną parą i przedstawiamy Państwu możliwość dołączenia do trzech spółek CFI! Dwie z nich, Mzuri CFI Flipping Beta i Mzuri CFI Cierpliwe Kamienice, to nowe spółki, które wstępnie zapowiadaliśmy już w marcu. Trzecia – Mzuri CFI Portfel Mieszkań – prowadzi nabór ciągły, ale dołączenie do końca maja gwarantuje uzyskanie zysków z dywidendy za ten rok obrotowy. A na koniec tego postu niespodzianka… =)

Stabilny zysk z mieszkań na wynajem, dynamiczne inwestowanie, jakie gwarantuje flipping, a może ambitna i wymagająca inwestycja w kamienice? Trzy spółki, które przedstawiamy, to trzy różne strategie, trzy modele inwestowania – tak, aby każdy Inwestor mógł dobrać coś dla siebie. Spółki, które Państwu proponujemy, są w naszej ocenie idealną opcją inwestycyjną w obecnej sytuacji. Sprawdzony schemat działania Portfela Mieszkań, oparty na najmie długoterminowym na dużą skalę, długoterminowe inwestycje w różnorodne typy produktów, jak w CFI Cierpliwe Kamienice oraz CFI Flipping Beta – to nasze recepty na rozproszenie ryzyka i przeczekanie kryzysu.

Zapraszam Was do obejrzenia webinaru z 02.04.2020 w którym opowiedziałem w szczegółach o naszych kwietniowych naborach. Zapisy do spółek rozpoczynamy już 1 kwietnia (to nie żart ;) !

Wszystkie informacje znajdziecie na TEJ STRONIE.

A już od najbliższej soboty zaczynamy poranne video-kawy ze mną, podczas których będę omawiać ostatnie wydarzenia w gospodarce i na rynku nieruchomości – dzisiaj jest tak dynamicznie, że warto być na bieżąco!

 

 

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.