Korona-okazja, czy korona-bubel? Webinar

Na kryzysie można zarobić!? Wie to każdy inwestor. Zapewne też każdy inwestor, inspirowany mitycznymi opowieściami innych, szuka teraz życiowych okazji, jakie kryzys może przynieść tym, którzy umieją na nim skorzystać. W długiej historii Mzuri zetknęliśmy się już z wieloma przypadkami inwestycji, które dla niewprawnego oka, mogły wydawać się interesem życia… nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam jednak uniknąć kolosalnej wpadki.

Przeczucie mówi nam, że w najbliższej przyszłości na rynku nieruchomości zaczną pojawiać się jak grzyby po deszczu pozornie intratne oferty. Jak wyłowić z nowych, kuszących ofert tę najlepszą? Jak podejść z głową do inwestowania na rynku nieruchomości w sytuacji, gdy nie wiadomo, co przyniesie kolejny miesiąc? I wreszcie: jak nie dać się nabrać na mieszkanie, które zamiast świetną korona-okazją?, jest kosztownym korona-bublem??

Zależy nam, droga Inwestorko i drogi Inwestorze, abyście nie dali się nabrać na “korona-buble”, dlatego w czwartek 9.04 o godzinie 18h00 Janek Dziekoński opowiedział o tym, jak mądrze inwestować w okazje zbyt dobre, aby były prawdziwe.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.