Pomóżmy proszę 2-letniej Kai i jej Rodzicom

W ponad 10-letniej historii istnienia bloga fridomia.pl, dopiero po raz drugi, może trzeci, zwracam się do Was z prośbą o finansowe wsparcie. Sam nie lubię być bombardowany prośbami o wsparcie od nieznajomych – nigdy nie jestem pewien czy to nie jest jakieś oszustwo, a poza tym wolę wspierać systemowo niż doraźnie.

Wyjątek robię dla małej Kai i Jej Rodziców – Olgi i Bogdana, których bardzo dobrze znam. Są to bardzo pozytywni ludzie, mieszkający w Polsce i w Australii, naładowani energią, którą często sami wykorzystują do pomagania innym. Sam miałem okazję się o tym osobiście przekonać. Dziś sami dramatycznie potrzebują pomocy. U ich 2-letniej Córeczki, Kai Maślanka-Marciniak, zdiagnozowano kilka tygodni temu neuroblastomę, paskudnego nowotwora. Guz w jej mózgu, dziś wielkości piłeczki golfowej, jest tak duży, że wypycha jej oko na zewnątrz. Kaia dzielnie walczy i chciałbym prosić Was żebyśmy Jej pomogli wygrać tę dramatyczną i nierówną walkę.

Potrzeba ponad 700 tys. zł na nierefundowane leczenie. Rodzicom Kai udało się już zebrać blisko 25% tej kwoty. Proszę, pomóż ocalić małą Kaię. Dajmy Jej wspólnie szansę na wyzdrowienie i radosne życie! Dajmy Oldze i Bogdanowi wiarę w to, że nie są z tym dramatem pozostawieni sami sobie. Będę ogromnie wdzięczny za każdą złotówkę, którą zdecydujecie się przelać na ten cel.

Więcej informacji, a także czerwony przycisk “WESPRZYJ” pod następującym linkiem na siepomaga.pl:
https://www.siepomaga.pl/kaia?fbclid=IwAR1YIPGFsUVG4oY2Gac0QuJtNgtDF6FvN9ExK_PKvBtfujZxbMort9UEpPk

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.