Ostatnia prosta kwietniowego naboru do nowych spółek CFI! Zebraliśmy już 2.500.000 zł!

Z przyjemnością ogłaszamy, że mimo epidemii, kryzysu i kwarantanny zebraliśmy zgłoszenia do nowych spółek Mzuri CFI na 2,5 mln PLN w 3 tygodnie!

Niezmiernie cieszymy się, że coraz więcej Inwestorek i Inwestorów dostrzega w spółkach inwestowania grupowego Mzuri szansę na bezpieczne ulokowanie swojego kapitału.  W obecnej, niepewnej sytuacji, przy inflacji sięgającej ponad 4%, oprocentowaniu na lokatach spadającym praktycznie do 0%… ciężko jest znaleźć rozsądną opcję zainwestowania swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Ideą, która przyświecała tworzeniu Mzuri CFI Flipping Beta i Mzuri CFI Cierpliwe Kamienice (choć planowaliśmy je na długo przed pandemią), było bezpieczne inwestowanie i osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Założenia te okazują się teraz ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

O tych i innych opcjach inwestowania opowiemy w poniedziałek 27 kwietnia o 18:30 na webinarze – link do rejestracji TUTAJ!

Nabór do nowych spółek trwa do czerwca 2020, jednak dla tych Inwestorów, którzy do 30.04 zgłoszą się do Mzuri CFI Cierpliwe Kamienice lub Flipping Beta przygotowaliśmy pakiet dodatkowych korzyści dla pierwszych wspólników:

  • MIEJSCE W RADZIE NADZORCZEJ
  • PRAWO PIERWOKUPU wyremontowanych mieszkań pod wynajem (Flipping Beta) lub UDZIAŁ W SZKOLENIU NT. KAMIENIC – darmowy karnet na szkolenie „Wprowadzenie w Inwestowanie w kamienice” (Cierpliwe Kamienice)
  • KOLACJA Z ZARZĄDEM I RADĄ NADZORCZĄ, w miarę dostępności, również ze Sławkiem Muturi

Więcej informacji znajdą Państwo na https://mzuricfi.pl/trwajace-subskrypcje/

Zapraszamy do wspólnego inwestowania!

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

3 Responses

    1. Hubert, dzięki za zainteresowanie usługami Mzuri w Zielonej Górze. Z tego co wiem, to na razie zarząd nie planuje ekspansji w woj Lubuskim. Pytasz bo chciałbyś może powierzyć Mzuri jakieś mieszkanie(-a) w ZG pod opiekę? Jeżeli byłby to jakiś pakiet mieszkań, to pewnie moglibyśmy wejść na rynek bardzo szybko, np do końca kwietnia br:-)

  1. Nie wiedziałem, że Małgosia (z którą po raz pierwszy w życiu spotkam się … jutro:-) zaproponowała w treści posta kolację z moim udziałem. Potwierdzam, że będę dostępny w maju i chętnie wybiorę się na kolację o ile będą już otwarte restauracje. Do siebie nie zapraszam, bo po pierwsze z pewnością byśmy się u mnie wszyscy nie zmieścili, a po drugie – nie umiem gotować:-) Po trzecie, myślę, że dobrze będzie wesprzeć dobre restauracje w odbiciu się po tym całym lockdown’ie.

    P.S. Ja też zamierzam zainwestować swoje prywatne pieniądze w oba nowe CFI więc pewnie na kolacji będę występował w podwójnej roli – jako zapraszający i jako zaproszony:-) Do zobaczenia – mam nadzieję – wkrótce:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.