Wpadnij do mnie na sobotnią kawę! [NAGRANIE I ZAPROSZENIE NA 30.05]

Ostatnimi czasy jestem ekstremalnie zapracowany i “zalatany” (biegam w koło mieszkania ;), nie mam nawet chwili wytchnienia – ciagle widekonferencje, live’y, webinary, czy inne rozmowy. Ale dla Was też muszę znaleźć chwilę czasu…

Dlatego zapraszam Ciebie (i całą rodzinę ;) na sobotnią ☕️ Wpadnij do mnie w sobotę na poranną kawę i pół godziny o bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości – w najbliższą sobotę na 11:o0 powiem o tym:

 • co słychać w gospodarce?
 • jak w pierwszym kwartale 2020 zachował się rynek nieruchomości

Najbliższa kawka już w sobotę 30 maja o 11:00. – rejestracja TUTAJ!

☕ Na poprzedniej opowiedziałem o tym:

 • jaki jest status walki z epidemią w Polsce i na świecie?
 • jak reaguje obecnie gospodarka?
 • co dzieje się na rynkach akcji i innych inwestycji?
 • jak radzimy sobie na rynku nieruchomości?

 

Pozdrawiam serdecznie,
Janek Dziekoński

 

WSZYSTKIE NAGRANIA SOBOTNIEJ KAWKI – YOUTUBE:

 

WSZYSTKIE NAGRANIA SOBOTNIEJ KAWKI – SPOTIFY:

 

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

12 Responses

 1. Janie
  czy w ramach odpowiedzi na pytanie: “czy zaczęły się problemy z płatnościami czynszu?” udzielisz odpowiedzi bazujac na danych Mzuri za kwiecien czy za marzec?
  Zgodnie z umowami do 3 kazdego miesiaca czynsz ma byc na koncie wiec dane za kwiecien powinny juz byc dostepne
  jaki % czynszow zostal zaplacony na czas w calosci v. poprzedni miesiac, v. kwiecien zeszlego roku
  Pozdrawiam

 2. Dzień dobry!
  Właśnie zaznajomiłem się z aneksem do rent poolingu.
  Mam pytanie i sugestię do pozbywania się “zgniłego jaja” ZJ z puli mieszkań.
  Może 3 miesięczny (okres do uzgodnienia) pustostan oczywiście pod zarządzaniem Mzuri pozwalałby pozbyć się ZJ które zaniża WP.
  Np. właściciel uprze się na nierealny czynsz, nie będzie chciał dokonać koniecznych napraw lub na przeciwko wybudują elektrownie jądrową lub dom publiczny ;-) pula powinna być oczyszczona z ZJ automatycznie. Może też ktoś wprowadzić ZJ celowo do puli za nic mając zalecenia Mzuri i chcąc rozwodnić swój problem .

  1. Keicam, dzięki za Twój komentarz oraz za podpowiedzi. Masz absolutnie rację. Zarówno w interesie Uczestników Puli Mieszkań jak i w interesie Mzuri (wizerunek Firmy oraz samej Puli) jest pozbywanie się ZJ z Puli, a w zasadzie – jeszcze wcześniej i lepiej – nie przyjmowanie ZJ do Puli (choć oczywiście, tak jak piszesz, dobre M może stać się ZJ nie z winy właściciela tylko w wyniku zdarzeń zewnętrznych). Mamy na to szereg patentów, z których część już od dawna ćwiczymy – na bazie 6000 M pod opieką nasi specjaliści ds najmu wiedzą czy dane M da się wynająć (przy rozsądnym poziomie pustostanu) za czynsz, którego oczekiwałby klient.

 3. Cześć,
  mam prośbę dot. preferencji dla nowych klientów vs starzy, o której mówił Sławek na spotkaniu.

  Zakupiłem subskrypcje raportu “Mieszkania w czasach zarazy” w pierwszym możliwym terminie (subskrypcja roczna – 199 zł). Chciałem dokupić subskrypcje dla Pulsu Najmu (subskrypcja roczna – 99 zł). I tu jest promocja dla “nowych klientów” – pakiet dla nowych klientów to 249 zł (roczna subskrypcja dla “Mieszkań w czasach zarazy” i pulsu najmu). Natomiast koszt dla “starych” to 199 zł + 99 zł – czyli 298 zł. Chyba, że coś przeoczyłem. Mam prośbę, czy możecie wprowadzić ofertę dla “starych” klientów na Puls Najmu, którzy kupili już roczną prenumeratę Mieszkań w czasach zarazy” (np. roczna prenumerata za 49 zł?).

  Pozdrawiam Was,
  Stary klient

  1. Stary Klient, dzięki za zakup naszych raportów. Na pewno nie miałem na myśli polityki cenowej raportów, bo – przyznam – w ogóle jej nie znam:-) Natomiast oczywiście przekażę Twoją sugestię Marcie, która za sklepik Mzuri odpowiada:-)

   Jeszcze raz dziękuję za zakup raportów:-)

   1. Cześć,
    trochę niezręcznie jest mi pisać ponownie w tej samej sprawie ale niestety nie dostałem odp. na moją sugestię ze sklepu (odp. “nie ma takiej opcji” też będzie odpowiedzią). Pisałem też bezpośrednio do sklepu ale tą drogą również nie dostałem odp. (może błędnie wysłałem zgłoszenie?).
    Pozdrawiam,
    Stary klient

    1. Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za pozostawioną sugestię dotyczącą naszych raportów. Pozwoliłam sobie skontaktować się z Panem mailowo. :)

     Pozdrawiam

 4. Cześć, mam pytanie dot. stawek za najem – jak będą się zmieniały? Kto po 12M będzie podejmował decyzję dot. zmiany stawki najmu i jaka będzie w tym rola właściciela danego mieszkania? Pozdrawiam Was, Mikołaj

  1. Mikołaj, proces w przypadku Rent Pooling będzie wyglądał tak samo jak dotychczas – czyli od ponad 10 lat funkcjonowania Mzuri i znajdowaniu kilkuset nowych najemców miesięcznie! Tylko w piątek 15 maja były to 23 nowe umowy najmu!!!. Aby zapewnić sprawiedliwe traktowanie WSZYSTKICH mieszkań w Puli nie będziemy się poddawać nadmiernej presji ze strony Właściciela mieszkania, który – nie czując ryzyka pustostanu – będzie się starał wyśrubować czynsz za swoje M:-)

 5. Świetnie piszesz na tematy finansowe, dzięki Twojego blogowi dowiedziałem się naprawdę sporo. Często finansistów wyobrażamy sobie jako geeków i zakładamy, że nie zrozumiemy za bardzo tego o czym mówią, ale okazuje się, że tak nie jest. Bardzo mnie to cieszy!

  1. Andrzej, duże dzięki w imieniu Janka oraz – choć nie uważam się za “finansistę” – swoim:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.