Zmiany w Mzuri

10 dni temu zostałem całkiem nagle (niemal z dnia na dzień) – w zastępstwie Artura, który musiał zrezygnować ze względów zdrowotno-osobistych – tymczasowym prezesem Mzuri Sp z o.o. Tak więc, zamiast podróżować dookoła świata (i tak niespecjalnie możliwe z powodu pandemii koronawirusa) zatoczyłem kółko i wróciłem na fotel prezesa, a podróżować będę sporo, ale pomiędzy Warszawą i … Łodzią. Oraz odwiedzał pozostałe miasta Mzuri – w przyszłym tygodniu Kraków, Śląsk, Częstochowa (i kolejne miasta w drugiej połowie lipca).

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany wspólnym inwestowaniem w najem, to zapraszam na wieczorne piwo – w Krakowie w środę 15.07 (godz 19:00 w pubie Weźże Kraft na Dolnym Młynie) lub w Katowicach w czwartek 16.07 (do ustalenia . By się łatwiej odnaleźć ubiorę się na … pomarańczowow :-)

Wykorzystując ogromne pokłady mojej energii, zamierzamy wspólnie z Marią, Jankiem i Jarkiem (drugi Artur odłączył od nas jakiś czas temu:-) tchnąć nową energię w całą Firmę i zrobić Nowe Otwarcie Mzuri. Mam nadzieję, że za jakiś czas nasi Klienci odczują tę dodatkową energię Mzuri 2.0.

Naszym priorytetem dziś są bez wątpienia pustostany, z powodu Covid-19 wyższe niż rok temu. Mam w związku z tym prośbę byś polubił(-a) FB stronkę, na której promujemy puste mieszkania pod naszą opieką. Oto link: https://www.facebook.com/mzuriogloszenia/

Będę ogromnie zobowiązany za każde polubienie. Do progu 2000 polubień (który stworzy nam nowe możliwości promocji mieszkań) brakuje nam jeszcze tylko około setki. Mam nadzieję, że dzięki Tobie i Twojej energii … już o jedno polubienie mniej.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

4 Responses

  1. TX, duże dzięki za polubienie oraz za postawę “Wzorcowego Klienta” – obie strony, i Mzuri i nasi Klienci, jedziemy na tym samym wózku i mamy ten sam cel. Jeszcze raz, duże dzięki!!!

 1. Witam, b.ciekawa strona Singapuru.
  Do tej pory patrzyłam turystycznie, a teraz chce sie na jakies pare lat przeniesc i cos wynajć.

  Zaczełam czytac nt wynajmu od innej strony, bo ja szukam malego w Singap[urze dla siebie na wynajem.
  Pozdrawiam,
  Anna

  p.s. Podoba mnie sie Twoja strona.
  :)

  1. Ania, dzięki za przypomnienie wpisu sprzed kilku miesięcy oraz za ciepłe słowa. W Singapurze bywałem wielo-, ponad 20-krotnie, ostatnio w marcu 2020, tuż przed zamknięciem granic RP. Gorąco polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.