Zmiany w Mzuri

10 dni temu zostałem całkiem nagle (niemal z dnia na dzień) – w zastępstwie Artura, który musiał zrezygnować ze względów zdrowotno-osobistych – tymczasowym prezesem Mzuri Sp z o.o. Tak więc, zamiast podróżować dookoła świata (i tak niespecjalnie możliwe z powodu pandemii koronawirusa) zatoczyłem kółko i wróciłem na fotel prezesa, a podróżować będę sporo, ale pomiędzy Warszawą i … Łodzią. Oraz odwiedzał pozostałe miasta Mzuri – w przyszłym tygodniu Kraków, Śląsk, Częstochowa (i kolejne miasta w drugiej połowie lipca).

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany wspólnym inwestowaniem w najem, to zapraszam na wieczorne piwo – w Krakowie w środę 15.07 (godz 19:00 w pubie Weźże Kraft na Dolnym Młynie) lub w Katowicach w czwartek 16.07 (do ustalenia . By się łatwiej odnaleźć ubiorę się na … pomarańczowow :-)

Wykorzystując ogromne pokłady mojej energii, zamierzamy wspólnie z Marią, Jankiem i Jarkiem (drugi Artur odłączył od nas jakiś czas temu:-) tchnąć nową energię w całą Firmę i zrobić Nowe Otwarcie Mzuri. Mam nadzieję, że za jakiś czas nasi Klienci odczują tę dodatkową energię Mzuri 2.0.

Naszym priorytetem dziś są bez wątpienia pustostany, z powodu Covid-19 wyższe niż rok temu. Mam w związku z tym prośbę byś polubił(-a) FB stronkę, na której promujemy puste mieszkania pod naszą opieką. Oto link: https://www.facebook.com/mzuriogloszenia/

Będę ogromnie zobowiązany za każde polubienie. Do progu 2000 polubień (który stworzy nam nowe możliwości promocji mieszkań) brakuje nam jeszcze tylko około setki. Mam nadzieję, że dzięki Tobie i Twojej energii … już o jedno polubienie mniej.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

4 Responses

    1. TX, duże dzięki za polubienie oraz za postawę “Wzorcowego Klienta” – obie strony, i Mzuri i nasi Klienci, jedziemy na tym samym wózku i mamy ten sam cel. Jeszcze raz, duże dzięki!!!

  1. Sławku, na publicznej stronie z ogłoszeniami (alfa.mzuri.pl) niektóre mieszkania mają status “wkrótce dostępne – wypowiedzenie”. Nie wygląda to fajnie, imho fakt wypowiedzenia umowy przez dotychczasowego najemcę nie powinien być prezentowany w ogłoszeniu.

    1. TX, masz rację. Dzięki za zwrócenie mojej uwagi. Rzeczywiście czasami wypowiadamy umowę najemcom, którzy np nie płacą, ale nie ma sensu tego ogłaszać! Przekażę temat do działu wsparcia najmu. Dzięki!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.