Otrzymałam statuetkę Polish Businesswoman Awards

Już po raz dwunasty zostały przyznane nagrody Polish Businesswomen Awards!

W eleganckich wnętrzach warszawskiego Studia Skandal 26.02 odbyła się gala on-line, podczas której redakcja magazynu Businesswoman&life ogłosiła wyniki konkursu. Nagrody przyznawane były za dotychczasową działalność i osiągnięcia kobiet działających w różnych branżach takich jak nieruchomości, prawo, logistyka, konsulting, edukacja, moda, zdrowie i uroda. Wyróżnione zostały zarówno przedsiębiorcze kobiety jak i prowadzone przez nie firmy.

Jestem zaszczycona otrzymaniem nagrody Polish Businesswoman Awards za innowacyjne podejście do biznesu i zachęcanie kobiet do inwestowania w nieruchomości na wynajem.

Podczas Gali udzieliłam wywiadu Jackowi Borkowskiemu. Opowiadałam o nowym projekcie czyli spółce crowdfundingowej dedykowanej kobietom – Mzuri CFI Kobiet Biznesu. Celem spółki będzie zbudowanie zdywersyfikowanego portfela nieruchomości na wynajem i czerpanie pasywnych dochodów z wynajmu mieszkań.

Więcej o projekcie: https://mzuricfi.pl/mzuri-cfi-kobiet-biznesu/

Zachęcam Was również do śledzenia nowej akcji zwiększającej świadomość kobiet w kontekście budowania swojej niezależności finansowej. Wystarczy wpisać #niezaleznefinansowo w takie social media jak Facebook, Instagram czy LinkedIn.

Więcej o samej Gali przeczytacie tutaj: https://businesswomanlife.pl/54357-2/

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.