Otrzymałam statuetkę Polish Businesswoman Awards

Już po raz dwunasty zostały przyznane nagrody Polish Businesswomen Awards!

W eleganckich wnętrzach warszawskiego Studia Skandal 26.02 odbyła się gala on-line, podczas której redakcja magazynu Businesswoman&life ogłosiła wyniki konkursu. Nagrody przyznawane były za dotychczasową działalność i osiągnięcia kobiet działających w różnych branżach takich jak nieruchomości, prawo, logistyka, konsulting, edukacja, moda, zdrowie i uroda. Wyróżnione zostały zarówno przedsiębiorcze kobiety jak i prowadzone przez nie firmy.

Jestem zaszczycona otrzymaniem nagrody Polish Businesswoman Awards za innowacyjne podejście do biznesu i zachęcanie kobiet do inwestowania w nieruchomości na wynajem.

Podczas Gali udzieliłam wywiadu Jackowi Borkowskiemu. Opowiadałam o nowym projekcie czyli spółce crowdfundingowej dedykowanej kobietom – Mzuri CFI Kobiet Biznesu. Celem spółki będzie zbudowanie zdywersyfikowanego portfela nieruchomości na wynajem i czerpanie pasywnych dochodów z wynajmu mieszkań.

Więcej o projekcie: https://mzuricfi.pl/mzuri-cfi-kobiet-biznesu/

Zachęcam Was również do śledzenia nowej akcji zwiększającej świadomość kobiet w kontekście budowania swojej niezależności finansowej. Wystarczy wpisać #niezaleznefinansowo w takie social media jak Facebook, Instagram czy LinkedIn.

Więcej o samej Gali przeczytacie tutaj: https://businesswomanlife.pl/54357-2/

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.