Pierwsi mieszkańcy mieszkania treningowego ufundowanego przez Fundację Fridomia

Kilka dni temu miałem okazję odwiedzić byłe biuro Mzuri w Łodzi przy ul Więckowskiego, które dziś jest jednym z trzech pierwszych mieszkań należących do Fundacji Fridomia oraz pierwszym bezpłatnie użyczonym (zgodnie z zasadą 1/3, 2/3) młodym dorosłym opuszczającym pieczę zastępczą. Mieszkanie to przekazaliśmy trzem młodym panom za pośrednictwem Fundacji Happy Kids wyspecjalizowanej w zapewnianiu kompleksowego wsparcia w procesie usamodzielniania się. Mieszkanie takie, nazywane fachowo “treningowym”, użyczane będzie Beneficjentom na okres 2-3 lat, by pomóc im stanąć na własne nogi. Po tym okresie treningowym, mieszkanie trafi do kolejnych podopiecznych Fundacji Happy Kids, której jesteśmy wdzięczni za przyjęcie naszego wsparcia:-)

A oto relacja z tego spotkania na FB profilu Fundacji Happy Kids: https://www.facebook.com/fundacjahappykids. Więcej informacji będzie jutro, w niedzielę 30 maja około godziny 10:15 do 11:00 na antenie TVP 3 Łódź. Gorąco zapraszamy:-)

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.