Pierwsi mieszkańcy mieszkania treningowego ufundowanego przez Fundację Fridomia

Kilka dni temu miałem okazję odwiedzić byłe biuro Mzuri w Łodzi przy ul Więckowskiego, które dziś jest jednym z trzech pierwszych mieszkań należących do Fundacji Fridomia oraz pierwszym bezpłatnie użyczonym (zgodnie z zasadą 1/3, 2/3) młodym dorosłym opuszczającym pieczę zastępczą. Mieszkanie to przekazaliśmy trzem młodym panom za pośrednictwem Fundacji Happy Kids wyspecjalizowanej w zapewnianiu kompleksowego wsparcia w procesie usamodzielniania się. Mieszkanie takie, nazywane fachowo “treningowym”, użyczane będzie Beneficjentom na okres 2-3 lat, by pomóc im stanąć na własne nogi. Po tym okresie treningowym, mieszkanie trafi do kolejnych podopiecznych Fundacji Happy Kids, której jesteśmy wdzięczni za przyjęcie naszego wsparcia:-)

A oto relacja z tego spotkania na FB profilu Fundacji Happy Kids: https://www.facebook.com/fundacjahappykids. Więcej informacji będzie jutro, w niedzielę 30 maja około godziny 10:15 do 11:00 na antenie TVP 3 Łódź. Gorąco zapraszamy:-)

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.