30

08.2019

Poszukiwany, Poszukiwana :-)

autor: Sławek Muturi|kategoria: Blog autorów

ilość komentarzy: 10

Jeśli jesteś osoba otwartą, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi, jesteś wulkanem energii i nie boisz się wyzwań, podróżowanie to Twoja ogromna pasja, a przy okazji chcesz przyczynić się do projektu, którym celem będzie zebranie pieniędzy na cele dobroczynne, to zaufaj mi, że nie znajdziesz lepszego zajęcia niż to, o którym myślę:-)

Kogo poszukuję?
PR-owca, doskonale poruszającego się w mediach społecznościowych, który będzie wsparciem dla podróżnika, który odwiedził każdy ze 195 krajów świata. Co najmniej dwa razy!!! (do tego „wyczynu” pozostały mi tylko dwa kraje, które zamierzam odwiedzić już we wrześniu br). W roku 2021 planuję odwiedzić – już po raz trzeci!!! – wszystkie 195 krajów świata w jeden rok. Tym razem, planuję wykorzystać medialny potencjał tej podróży, do zbiórki pieniędzy na cele dobroczynne. Twoim zadaniem, będzie wparcie tego projektu na etapie przygotowań, realizacji oraz follow-up.

Chcę współpracować z osobą zaangażowaną – musi Ci zależeć, bo to jest projekt dobroczynny, a nie mechaniczna praca w fabryce. Kochającą podróże tak jak ja – chcę, żebyś rozumiał(-a), jak ważne jest dla mnie, abym zdążył na odpowiedni samolot ;) Bardzo dobrze znającą język angielski (dodatkowe języki mile widziane) – bo będziesz prowadził(-a) sporo rozmów z ludźmi z całego świata. Osobą, która umie i nie boi się samodzielnie podejmować decyzje, a czasami pracować pod presją czasu – nie zawsze możemy wszystko przewidzieć, ale to jest chyba najfajniejsze! :) Jeśli ogarniasz social media i wiesz co jest teraz modne i lubisz „bawić się” Facebookiem czy Instagramem to będziesz miał (-a) tutaj ogromne pole do manewru.

Co możemy zaoferować?
Na pewno elastyczny czas pracy – większość czasu Twój szef będzie na innym kontynencie w zupełnie innej strefie czasowej. Możliwość ogromnego rozwoju przy wsparciu profesjonalistów i świetnego, energicznego zespołu Mzuri w biurze w centrum Warszawy, a przede wszystkim ogromny rozwój i możliwość poznania wielu osób z branży medialnej, podróżniczej oraz nieruchomości. Satysfakcję z nadania ostatecznego kształtu i uczestniczenia w tym dużym przedsięwzięciu dobroczynnym. Uczestniczenie w projekcie, który ma ogromny potencjał przeistoczenia się z czegoś jednorazowego w coś dużego i trwałego. Wsparcie z naszej strony w osiągnięciu wolności finansowej. Jako bonus po udanym zakończeniu projektu zaprosimy Cię do wyjazdu ze mną do Kenii w 2022 roku:-)

Jeżeli czujesz, że jest to idealne zadanie dla Ciebie (lub znasz kogoś kogo ten projekt mógłby zainteresować), nie wahaj się i napisz do mnie tutaj lub na maila slawek(małpka)fridomia.pl. Umówimy się na spotkanie i obgadamy szczegóły projektu. Zobaczysz, że czeka Cię przygoda Twojego życia.

1+

Komentarze:

 1. Anka Skakanka pisze:

  Brzmi jak praca marzeń :)

  1+
  • Sławek Muturi pisze:

   Anka Skakanka, no… To prawda:-) Sam bym chciał się podjąć takiej pracy (jako jednego z moich „zawodów emeryta”), ale z kilku powodów jest to niemożliwe. To projekt raczej na minimum 3 lata niż na 3 tygodnie. Nie jestem też mistrzem samoorganizacji i dbania o szczegóły. Ale najważniejszą barierą byłyby moje umiejętności – o ile język angielski opanowałem w stopniu o wiele wyższym niż „komunikatywny” to moje social media skills są niestety zerowe :-) Mam nadzieję, że osoba, którą znajdziemy skutecznie wprowadzi mnie w świat mediów społecznościowych i poczuję się tam tak dobrze jak w realu:-)

   1+
 2. Sławek Muturi pisze:

  Katka, dzięki za przesłanie mi swojego zainteresowania. Niestety Twój mail trafił do spamu, a próbując go „odspamować” jakoś mi zniknął. Czy mógłbym Cię prosić o ponowne przesłanie? Sorry za zamieszanie:-)

  1+
  • Katka pisze:

   Cześć Sławku, wysłane :)

   1+
   • Sławek Muturi pisze:

    Dzięki Katka! I przy okazji, dzięki tym wszystkim z Was, którzy odpowiedzieli na moją prośbę.

    Być może to tylko kwestia kurtuazji, ale Wasz feedback odnośnie mojego projektu jest mega-pozytywny. Choć i mi się ten pomysl bardzo spodobał (chyba to normalne, że każdemu jego pomysł się bardzo podoba:-), to przyznam, że miałem duże wątpliwości czy się tego Projektu w ogóle podjąć. Dlaczego? Bo wiem, że sama podróż będzie bardzo intensywna – codzienne przemieszczanie się; codziennie zmiana hotelu, szukanie autobusu, szukanie supermarketu czy restauracji, pilnowanie swojego plecaka, spędzanie codziennie po kilkanaście godzin w autobusach trzęsących się po wertepach i bezdrożach, co 2 dni wymiana pieniędzy, częste tracenie casu na przekonywanie policjantów, że nie dostaną ode mnie łapówki, itp. Czasami prozaiczne znalezienie toalety bywa problemem. I zabiera to wszystko mnóóóóóóstwo energii. Nałożenie na to konieczności codziennego zamieszczania treści na social media z przebiegu bardzo intensywnej – skąd inąd – podróży wcale mi się nie uśmiechała. Wiem, że będzie to dla mnie dużym obciążeniem. Jeszcze większym, biorąc pod uwagę, słabo działający internet, czasami przerwy w dostawach prądu, padające baterie, moje marne umiejętności techniczne i brak technologicznego sprytu, kłopoty z odnalezieniem tego najlepszego zdjęcia, różnice czasowe, itp. bariery.

    Ale byłem gotów to dodatkowe obciążenie podjąć dla szerszego dobra, dla realizacji mojej misji życiowej. Teraz dzięki Waszemu feedbackowi, nie mam już żadnych wątpliwości. Odpalamy Projekt 195!!! Wiem, że z Waszą pomocą i życzliwością Projekt 195 będzie dużym sukcesem dobroczynnym. Oby jak największym:-)

    2+
    • Piotr pisze:

     .„Szukaj w ludziach dobrych cech. Wielu z nas poświęca zbyt dużo czasu na poszukiwanie wad ludzi, z którymi ma do czynienia.” – będzie dobrze – masz wspaniałych ludzi obok siebie :-)

     1+
    • Sławek Muturi pisze:

     Piotr, dzięki:-)

     1+
 3. Mikołaj pisze:

  Jakie kraje ci zostaly uczy ja mam takie wrażenie czy to prawda że nie lubisz Izraela ale to może wrażenie moje . A wogóle zastanawia mnie co ci się bardziej podoba przyroda czy zabytki? Pozdrawiam i życzę miłego dnia;)

  4+
 4. Bolo pisze:

  Witam
  Sławek, sporo podróżujesz to może będziesz wiedział. Czy spotkałeś się z sytuacją, że kogoś nie wpuszczono na teren USA z powodu pobytu w którymś z krajów uznawanych prze US za kraje wspierające terroryzm ? Pobyt w krajach Sudan, Irak, Libia i inne po 1 marca 2011 roku ?

  3+

Dodaj swój komentarz:

Chcesz, aby koło Twojego komentarza pojawiła się Twoja ikona lub zdjęcie?
Kliknij tutaj i dowiedz się jak to zrobić.

Powiadom znajomego o tym wpisie:

E-mail *
Wpisz wiadomość
Subskrybuj komentarze do tego wpisu

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA, WEBINARY I KONFERENCJE

17 września, godzina 19:00 – webinar „Czy to dobry moment na inwestowanie w mieszkania na wynajem?” poprowadzi Jan Dziekoński  (Rejestracja)

18 września, godzina 14:45, Łódź – udział Artura Kaźmierczaka w panelu „Aaapokój wynajmę”, w ramach konferencji Łódź REdiscover organizowanej przez Eurobuild (Hotel Andels, Ogrodowa 17)

 

 

NAGRANIA OSTATNICH WEBINARÓW I PODCASTÓW:

PODCASTY

Social media:

Archiwum - miesiąc po miesiącu

Najwyżej cenione

Użyteczna tabela opłacalności Pana Mariusza

Ponieważ nie chcemy, aby użyteczne przykłady Fridomiaków przepadały gdzieś w otchłaniach komentarzy, pozwalam sobie opublikować tabelę opłacalności inwestycji w nieruchomość na wynajem, sporządzoną przez Pana Mariusza i do której podał kiedyś linka.  Wiem, że temat ten interesuje wielu innych czytelników - oto, jak sobie radzi z nim Pan Mariusz. Arkusz opłacalności inwestycji w nieruchomość na wynajem                 © Mariusz Szepietowski - mariusz@szepietowski.pl        www.SMARTech.pl - Inteligentny Dom - 12 lat w Polsce             www.HotStone.pl - termalne łóżka masujące             www.Catalina.pl - nieruchomości na wynajem                         Uzupełnij wartości w polach żółtych, [...]

Najnowsze komentarze

 • Tomek: Dla mnie, jako dla indywidualnego inwestora, REIT-y nie byyby korzystne z dwóch powodów: 1. konkurencja...
 • Piotr: Dokładnie tak Sławku, 3mam kciuki i pamiętaj że „Zwycięstwo smakuje jak francuski...
 • Sławek Muturi: Piotr, dzięki za podpowiedzi. Masz w 100%-ach rację. Wiem, że aby zebrać pieniądze od sponsorów będę...
 • Piotr: Sławku dlaczego nie piszesz o tym wszystkim w mediach społecznościowych, wiem że czasu mało i pewnie znajdzie...
 • Sławek Muturi: Luk_Wroclaw, w tzw międzyczasie (chyba rok-dwa lata temu) odwiedziłem Czeski Krumlov i przyznaję Ci...
 • Sławek Muturi: Mikołaj, dzięki za przypomnienie wpisu sprzed lat. Londyn znam dość dobrze – studiowałem na LBS,...
 • Mikołaj: Czemu nie chciałbyś Sławku mieszkać w Londynie? Pozdrawiam :)
 • Artur Kaźmierczak: Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Działamy! :)
 • Sławek Muturi: Mikołaj, nie wiem czy dobrze rozumiem Twoje pytanie. Ja podróżuję bez względu na to czy inni tam byli...
 • Mikołaj: Sławku myślisz ,że świat się skomercjalizuje i nie będzie po co jeździć za granicę bo wszystko będzie pod...
 • Sławek Muturi: Mikołaj, Lwów bardzo lubię i to pomimo skokowego wzrostu liczby turystów. Wczoraj po raz 10+...
 • Sławek Muturi: Przemka, może raczej styl życia lub model życia. Stacjonarny model życia zupełnie by mi nie odpowiadał...
 • Pawel: a temat Posejdona informacji brak….
 • Mikołaj: Sławku byłem ostatnio we Lwowie na Ukrainie i to któryś raz z rzędu i powiem ci ,że masakra okropnie wzrosła...
 • Przemek / Piołun: Podróżowanie to dla Ciebie Sławku styl bycia ;)
 • Sławek Muturi: Piotr, dzięki:-)
 • Sławek Muturi: Bolo, nie, nie spotkałem się z taką sytuację
 • Artur Kaźmierczak: Już jest – zapraszam do odsłuchania: https://youtu.be/fzxqohjuDC0
 • Piotr: .„Szukaj w ludziach dobrych cech. Wielu z nas poświęca zbyt dużo czasu na poszukiwanie wad ludzi, z którymi ma...
 • Bolo: Witam Sławek, sporo podróżujesz to może będziesz wiedział. Czy spotkałeś się z sytuacją, że kogoś nie...

Najnowsze wpisy

created by Water Design