Nowy raport i promocja majówkowa na “stary”

W tym roku majówka będzie wyglądać nieco inaczej i zapowiadane załamanie pogody mało komu pokrzyżuje plany wyjazdu nad morze, w góry czy pod namiot…  Ze względu na to, że ten czas zawsze kojarzy nam się z czymś przyjemnym przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. Kwietniową edycję  unikatowego raportu Mzuri „Mieszkania w czasach zarazy” do niedzieli kupicie za jedyne 69,99 zł, a zamawiając go książkę „Mieszkania na wynajem. Moja droga do wolności finansowej” autorstwa Sławka Muturi dostaniecie W GRATISIE!

Raport szczegółowo opisuje aktualną sytuację na rynku najmu, między innymi rzucając światło na skalę społecznych i gospodarczych skutków wywołanych pandemią koronawirusa. Przewiduje również jak może się rozwinąć sytuacja na rynku mieszkań na wynajem, w zależności od sytuacji makroekonomicznej w trzech najbardziej prawdopodobnych scenariuszach. Oprócz części opisującej stan obecny rynku a także prognoz na przyszłość, raport zawiera również praktyczne porady dla właścicieli mieszkań na wynajem oraz dla inwestorów. Więcej o raporcie w tym wpisie. Zajrzyjcie na https://sklep.mzuri.pl/raporty/ i sprawdźcie nasze majówkowe promocje! Oferta trwa tylko 4 dni, także gorąco zachęcamy do kupna!

Jednocześnie chciałem skorzystać z okazji, by zapowiedzieć nasz nowy raport, o roboczym tytule “Puls Najmu“. Puls Najmu, który wydawany będzie w okresach dwutygodniowych, to podsumowanie najważniejszych wskaźników dotyczących najmu mieszkań. Pustostan, windykacja, czynsze itp. Najważniejsze liczby, bez komentarza. Będzie tym samym stanowić uzupełnienie i częstą aktualizację danych z “Mieszkań w czasach zarazy”.

Planujemy, że pierwszy, bezpłatny Puls Najmu ukaże się po Majówce. Kolejne edycje będą już dostępne wyłącznie dla subskrybentów. Cena subskrypcji będzie jednak bardzo przystępna. Więcej informacji wkrótce.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi, udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup Pomarańczową wolność finansową

 

Najnowszą książkę autorów bloga Fridomia i dołóż swoją cegiełkę do kupna mieszkania dla młodzieży opuszczającej domy dziecka. I Ty możesz pomóc.

 

Książkę kupisz klikając tutaj.